Kako sacuvati xbox 360 game progress na xbox one?

jel mi treba nesto dodatno da platim ili da imam neki xbox live gold ili neki drugi nacin…da li mogu formatirati usb za xbox pa tu sacuvati?

zanima me najednostavnije resenje…

Mislim da je to nemoguce iako se ne razumijem puno oko xboxa.

Ako sam te dobro razumio, hoćeš da prebaciš save game sa xbox 360 na One? Na 360 odabereš da sačuvaš igru na cloud, zatim se prijaviš sa istim profilom na One, uđeš u igru i loaduješ iz clouda.

https://support.xbox.com/en-US/xbox-one/console/move-from-xbox-360-to-xbox-one

1 Like

Ne nego koristim backward compatibility igram Red Dead Redemtion i imam jos neke 360igre i hocu da sacuvam na xbox one tamo gde sam stao-SAVE GAME

Ne znam zasto me svi pitaju da hocu sa xbox360 konzole da prebacim na xbox one KAD NEMAM XBOX 360 konzolu

Automatski ti napravi save te ga spasi i na konzolu i na cloud.

Zahvali se ljudima, ebo te caps lock :smile:

Zato sto bi po naslovu teme svi zakljucili da imas 360…

Sacuvas igru na xbox one-u isto kao i bilo koju drugu, nije bitno jel BC igra ili regularna igra za one, zavisi od igre neke imaju auto save neke obican.U svakom slucaju u samoj igri baratas sa savovima.

Ok nesporazum. Nazalost ne mogu da je sacuvam kao bilo koju drugu jer ne mogu da odem live preko nje…tako da pitam kako sacuvati igru a da ne moram live da idem…ili kako god. Kako dobiti taj cloud?

Ne razumem, kako ne mozes live, nemas pristup internetu pa ti je konzola offline?
U samoj igri pi trebalo da imas save game tatalno bez ikakve veza sa lajvom, save ti se sacuva na hard disku konzole.

Mocno ti je ime “ikanac”, bit ce uskoro Ikatanac, cini mi se :smile:

2 Likes

Mislim da mu treba gold. Ne mere drugačije.

1 Like

Pre nego sto udjem u igru pise mi ALLERT : You’re not signed in…i da ne mogu imati game achivment i save game.Onda kliknem na profil i pise mi da ne mogu da se konektujem iako mi je kabl za net u konzoli. Pise: Sorry this profile can’t to connect to xbox live on this console

Ne treba na Xbox-u za pristup Cloud-u :slight_smile:

@Ikanac, hajde ovako, izbrisi profil sa konzole. Ocisti cache drzeci tipku za gasenje 7sec na konzoli, iskopcaj XO iz struje na 10 minuta. Nakon toga download profila, pa pokusaj ponovo.

Javi u svakom slucaju jel uspjelo.

E ok onda ne mozes da sejvujes igru, ali u tom slucaju ne mozes ni jednu nije bitno da li je za 360 ili one.

Jel si probao da napravis drugi profil, nesto nije urrdu ili sa tvojim profilom ili konzolom.

Jel imas neki eror kod kada pokusas da se sign inujes?

E ali mi sejvuje drugu igru Halo masterchief collection i ubacio sam Gears of war3 360igu i u njoj imam continue

Valjda si svjestan da moras uci u salon, leci u krevet, da bi napravio save?

:expressionless:

A tada si bio sign -inovan na profil?Mogao si da dobijas acivmente i to?

Usao sam u krevet i pise u igrici da se tako save game ali opet kad sam pokrenuo igricu startovao sam na samom pocetku znaci ne radi. Da za HALO sam bio sign in,pa radio mi je onaj halo radio i ostalo sto ima u igri i najvaznije save game.

Nasao sam ovo Red Dead Redemption--Error, wont download profile - Microsoft Community

To sto su oni pisali ti je lordish rekao da uradis…

Hvala svima na odgovorima