Kako prepoznati jasper

pozdrav svima,
nije me bilo duže jer sam pre godinu dana prodao x360 zbog previše obaveza.

sad bih ponovo uzeo x360, video sam odličnu ponudu u tehnomarketu

XBOX360 CONSOLE ARCADE + GAME :: XBOX360 :: Igračke konzole :: Zabava :: Technomarket Srbija

pitanje je, kako samo na osnovu kutije prepoznati jasper. sećam se da je bila neka fora dok sam redovno pratio x360 vesti, ali vreme je učinilo svoje.

bezi od novih FAT konzola, u 90% slucajeva su REFURBISHED modeli, tj fabricki reparirani, bolje kupi slim i miran si, em tisi em lepsi :slight_smile:

inace jasper 12.1A pise pozadi da koristi struju

12.1 A

hvala!

inače, ako na kutiji nigde ne piše da je REFURBISHED, niti mi tehnomanija to naglasi, ja odmah istog trenutka vraćam nazad konzolu ako primetim da jeste, a po novom zakonu o zaštiti potrošača moraće odmah da mi vrate pare.

pise na kutiji refurbished kod tih konzola, ali ako na kutiji ne pise, kojim slucajem, na konzoli umesto MFR DATE pisace SERVICE DATE pa datum neki…

obrati paznju sta je i koja je to konzola, znaci 2009+ napajanje 150w je JASPER, MFR DATE stari lager vecina je SMC JTAG moguce odraditi…

Zuta ti je kutija tj boje klasicne kartonske kutije od service date jaspera, ako ima slicice i sve one drangulije to je MFR konzola unutra

imas i normalnih kutija sa sve slicicama, sve identicno kao kod normalne konzole, samo u desnom uglu kutije pise REFURBISHED na nekoliko jezika crna pozadina bela slova

e da da sada si me potsetio jedne koja bila sa kutijom izgledala kao normalna ali nije bila :slight_smile:

Reseno, lock.