KAKO PRAVILNO postaviti pitanje! - Sablon

E ovako posto se preplicu brdo pitanja od sada cemo da uvedemo nesto sto ce olaksati i vama a i nama kako bi vam pomogli, u pitanju je SABLON po kome treba postavljati pitanje, sto vise informacija nam date lakse i brze resavamo sve…

Npr imate problem ne radi vam igra izbacuje neku gresku, od sada ovako

**DASH: **16203 npr
KONZOLA: Phat ili Slim (bitno je i ovo jer ne citaju isto phat i slim, drugaciji su modeli drajvova)
FLASH: LT+ 3.0 ili 2.0 ili stariji
**DISK: **Verbatim
**METOD REZANJA: **BurnerMax ili Truncate, PAYLOAD Tool ili nesto cetvrto
**MODEL REZACA: **Ihas 124 npr, ili ihas524 Crossflashovan ASUS (obavezno navesti sto detaljnije)
**BRZINA REZANJA I PODESAVANJA: **2.4x OPC OFF, HT ON
**OPIS PROBLEMA: **Kada startujem igru tu i tu izbacuje mi na ekranu UNABLE TO READ DISK i tako dalje i tako dalje i tako dalje sto detaljnije i razgovetnije :wink:

Tako da eto od sada ovako pa polako

edit:

ako neko ima da doda jos nesto kako bi sablon bio jos bolji samo napred :slight_smile:

Dodaj da li problem imate sa svim igrama koje posedujete kuci ili samo sa jednom.

Sto mi poznata forma?! :slight_smile:

Nista dok se ne opise detaljno.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Treba i da se doda da napišu koji je LT u pitanju, ima nekih koji su i dalje na LT 2.0

Pa mislim da je red da se problem opiše što detaljnije, nekad bila logika a sad treba da bude pravilo…

Ah da ispravicemo posle, a forma zna se vec odakle :wink: jbg mora tako

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Zato sto ne znaju kako da idu, kojim redom, ne znaju sta imaju, sta ih muci i sta rade naopako a ubedjeni su da su u pravu.

Dosta njih kaze ne mogu da narezem igru a onda do kraja strane utvrdjujemo sta moze da bude a ne znamo sta on radi i sta ima, niko ne objasnjava detaljno.

Ovo ne mora da bude pravilo vise kao smernica ako hoces da opises problem da ga sto pre resimo i neko pomogne,pisi tako.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vlada je napisao u originalnom postu šta treba otprilike da se kaže, još nešto malo fali ali to je otprilike to. Znači, detalji i što lepše formirane rečenice da se ne pitamo šta je pisac hteo da kaže i to je to.

Eh da kupuju originale ovoga ne bi bilo :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeste i baba da ima ono bila bi deda :wink:

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

Ali ni ti ne bi imao posao :wink:

Hehehehhehehehehehehehehhe dodji sine da baba vidi sta ti to rezes :wink: a, sta? Krosflesovano sta?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

E majke mi ne može lakše od ovoga…
Čak i objašnjenje za postavljanje pitanja! Nekako ste mi “prebrižljivi”, @Studiovpc tebe gledam :smiley:

:thumbup:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Pitanje je koliko će članova pratiti ovo kada otvaraju teme, i u pravilima sve lepo piše i opet niko ih ni ne pogleda

pa ima i solucija 2, onako kako se radi na TX forumu, postoji sablon za postavljanje koji mora da se ispostuje, lepo ispostujes pa dobijes odgovor u medjuvremenu samo dobijes odgovor SABLON MOLIM i kraj, a i realno da bi sto bolje resili pitanje treba dati sto vise informacija da vidimo sta se desava