Kako je RGH okarakterisan?

Cisto informativno me insteresuje zbog nekih drugara, kako je RGH okarakterisan po pitanju piraterije.

Ja to kontam ovako, moja konzola, ja sam je platio, moja imovina, mogu sa njom da radim sta hocu pa cak i RGH da instaliram.

E sad ako ti igras piratske igre, to je vec druga stvar koja nema veze?

Sta vi mislite?

RGH ima svoje mane ima i vrline.Ali te mane prakticno i ne mogu da se nazovu mane ako imas strpljenja.Butovanje je za nekih 30 do 60 sekundi e sad moze da se desi i odmah da se ukljuci kako kad,onda nesmes na live i to bi bilo to sto se mana tice.A prednosti idu u nedogled ima ih i previse,do igranja bez diska pa sve do dlc-eva i xbla igara kao i igranje na usb fleshu ili externom,inace po pitanju piraterije nemoj da brines RGH nije zabranjen tako da ugradi i uzivaj u igrama,plus ne bacas pare na diskove da rezes.

U cuzu neces da ides ako se i za to brines :slight_smile:

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Ako se plasis zbog legalnih problema, neces ih imati. Naravno, MS-u smeta RGH jer nema nikakav profit od njega, dok kod LT-a barem ljudi placaju live, pa koliko toliko zaradjuju. Ipak je ovo kao sto mnogi kazu, konzola na izdisaju.

Znaci, cuza, zatvor, legalni problemi = ne.

Ako se pitas kako funkcionise piraterija na njemu - vrlo dobro. Bez problema koji krase LT.

ja na RGH gledam jednostavno. U pitanju je modding. i sta ti mogu ako modujes konzolu? da te strpaju u zatvor? to ti je isto ko kad neko nabudzi golfa, pa da ti sad dodju ljudi iz VW i strpaju te u zatvor zbog toga.

medjutim sto se tice piraterije, tu je vec druga prica. da ti nedaj boze banu u kucu i nadju ti konzolu na koju je prikacen hdd od 2 tb pun igara, ode ti da sviras klavir. naravno kod nas to tesko moze da se desi, ali napolju, zlo nedobro.

Sto se tice Konzole tvoja imovina mozes da radis sa njom sto god pozelis.
Pogledaj realno svaka modovana tj fleshovana konzola isto tako predstavlja krsenje nekih pravila, svuda po svetu pa i kod nas imas to.
Svaki PC u 98% slucajeva u kucnoj upotrebi nema licenciran windows i original igre, isto ispadne.
Zakljucak nemas oko cega da brines.

u 99% slucajeva bootovanja xbox360 je od 8-30sek, ne moze se nazvati manom to je ono kako RGH radi, sto realno prvi put primetis i posle toga to vise i ne primecujes.

RGH/JTAG je pravi izbor za modovanje konzola, uradis jednom i kraj, posle samo igras.

Ok, znaci tu i tamo…

Ne bojim se ja piraterije, nego su me pitali informativno da li na neki forum smeju da postave temu o RGH-u…

Živiš u Srbiji, baš nekog zabole za RGH xbox, imaju veći problemi, tako da si bezbedan, verovatno ni policija ne zna sta je rgh ni xbox

A sto ne bi smeli? To je samo informacija. Jedino ako se nadje neki nadrndan admin pa zabrani sve po pitanju pirata ili ako planiraju da kace temu na xbox.com ne bi trebalo biti problema.

Bilo je problema za modovanje xbox 360. Neki student je ubacivao one led lampice, mjenjao kucista pa je MS poslao svog covjeka da ode kod njega s konzolom. Kad mu je taj student modovao kuciste i flash-ovao upali su mu zandari i advokatura MS-a da ga tuze. Sud ga nije teretio za mod a flash mu je sreca sto nije ubacivao piratsku igru u konzolu pa je tako tuzba pala.

U principu - sad radi sta oces. Kraj ove generacije je sve blize a to znaci “vodite me, j*bite me”

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Ama ljudi ne pricam ja zbog sebe, jel citate vi lepo :slight_smile:

Mene bas briga, meni je vrh, bitno je da moze da se igra :slight_smile:

Može da se igra, nikome neće ništa faliti :wink:

Nema veze ni ako na forumu stavis posto vidim da pitas to. Mislim, zavisi koliku paznju on zadobija ili sta vec, ali rgh je nesto sto mozes na svojoj konzoli da uradis i to je to. Mada, iskreno, nisam procitao nista o tome, i ne znam kako se tretira. Neke stvari npr ne smes da otvaras, tako je kako je i to je to. Ako otvoris pada garancija ali i tuzba jer je to kao neko zasticeno pravo. Ali opet, to u glavnom vazi za neke usluzne stvari i tako to, a kad ti kupis nesto to je u glavnom tvoje. Ovde u srbiji jedino sto su poceli da rade je da hvataju ove sto na ulici prodaju “originale”. Ja sam iz Vranja, i pre jedno 3-4 godine ulice su bile prepune tih likova sto prerpodaju, pa su poceli malo da ih hvataju, pa ih sad ima manje, ali opet se vidjaju. A ima ih i ovde po Nisu. Pa ako oni mogu da prodaju, moze i da se prica o tome. :smiley:

Kao sto si rekao MAXS,tvoja je konzola i mozes da radis sa njom sta hoces,platio si je.
RGH je u svakom slucaju prednost zbog svega vec poznatog.

Objasnjeno
LOCK