Kako da promenim xbox 360 drajv?

Trazio sam prvo po forumu da nadjem, ali niko nije nista tako pomenuo. :frowning:

Ovako na jednoj xbox 360 mi je crko hladjenje i sada sam nasao plocu ista ploca isto sve, posto kupujem samo plocu bez icega, sve cu da prebacim na nju i tu dolazim do pitanja kako da odradim da moj stari drajv cita igre na toj novoj ploci? Znam za onaj ploblem da pise samo play dvd kada se ubaci igra, pa sam dosao provo ovde da pitam da ne kupujem dzabe plocu ako nista ne moze da se uradi. Hvala u napred na pomoci :)))

kao prvo, kakvu plocu kupujes? novu, polovnu, falcon, jasper.

Falcon polovnu, isto takvu imam.

da se iscita dvd key iz starog drajva koji je bio na tom falconu pa da to flesujes u svoj, po mogucstvu da je bio liteon na falconu, treba da jeste ako je noviji falcon u pitanju

opcija 2 jtag :slight_smile:

Aha. A da li pise na drajvu dvd key ili mora drugacija da se vidi?

mora pomocu alata za flashovanje ili jtagovanje.

Auuuu, onda bolje nista da ne radim povodom toga. Slabo mi ide fleshovanje i tako to, sprecijalnost mi je x clamp fix. XD

vidim, valjda je to i razlog zasto kupujes plocu :stuck_out_tongue:

Izcita se kljuc sa RGH, onda se vrati na fabricko i fleshuje se taj DVD drive sa kljucem iz maticne i rade u paru kao da su vencani a ono prisilan brak. :slight_smile:

Ma, kada sam otvorio taj xbox bila je unutra vlaga dosta pocistio sam to nisam cak ni radio nista posebno na njemu i kada sam ukljucio posle nekoliko pinuda ventilator isu stali i to mu je bilo to. XD