Kako da kupim ms poene s us account

prilikom registracije na live sam stavio us kao zemlju.zanima me da li postoji nacin da nekako uplatim us poene ,posto sam cuo da mi evropski nece raditi.hvala unapred

Nadji neki sajt gde prodaju US poene, ili napravi novi akaunt i stavi kao zemlju UK.

razmisljao sam da napravim novi account,ali sam procitao negde da ce onda da mi ukinu live gold koji imam sa sadasnjim profilom.

Nece.
Neki prave i vise profila da bi imali vise meseci besplatnog Live-a.

jel to sigurno,jer kad sam kupio xbox dobio sam silver kad sam se nakacio na live pa sam uplatio 3 meseca golda

Imas kod registracije da izaberes da li hoces 1 mesec Gold ili Silver.

ok hvala

Ajde u stvari da skratimo pricu.
Ako neces da pravis novi akaunt, a i vec si uplatio 3 meseca Golda, kupi poene direktno sa Live-a.

probao sam ,ali mi pravi problem s karticom(rajfajzen visa),kapiram da je to zbog toga sto mi je zemlja usa,ohio

pa nece ti ukinuti gold koji imas, ali taj gold ce ostati vezan za stari account, neces dobiti tih 3 meseca na novom sigurno!

inace, imas gomilu sajtova koji prodaju us poene.

ja sam kupovao na pcgamesupply.com evropske, al imaju (i to u vecem izboru) i americke poene.

hvala.nego jel na pcgamesupply.com moram prave podatke da ostavljam ili im je bitan samo broj kartice.znam da mnogo pitam ali prvi put radim ovakve stvari.

Moraš prave podatke koji idu uz platnu karticu!!!

takodje ce ti verovatno traziti ili telefonski poziv da potvrdis da jesi ko jesi, ili da posaljes sliku licne karte i kartice kojom si platio.

znam da traze puno, al ja sam odlucio da im verujem i eto, kupio uspesno nekoliko kartica za poene i jednu za 3 meseca gold-a