Kako brzo do auta i para u Forza Horizon 5

Evo da napravim brzi tutorijal za one koji nemaju vremena da igraju :sweat_smile:
E ovako za početak treba vam 50 skill points-a i 400,000 CR keša, nije puno …
E sada odete u prodavnicu i kupite 10 Jeep Willys-a za 400k, jedan je 40k.
Ja ih kupim i odmah ih obojim u različitim bojama zbog lakšeg trakovanja kasnije .
E sada izaberete novog vilisa i idete na cars pa car mastery

Na car mastery trošite skill point na prva dva donja to su vam 2 poena za prvi dobijate instant 7000hp, drugi je neki bonus, e sada dolazimo do onog sto nam treba Super wheelspin on je 3 poena :grin:


To je ukupno 5 poena i verujte mi 9 od 10 super wheelspin daje dobre nagrade, isprobana i proverena metoda već 3 puta .

E sada radi lakšeg trakovanja uzmite sve različite boje vilisa

Evo upravo sam to odradio i na kraju sam u plusu oko 1,500,000 i 10 novih auta

Edit:
I da kasnije sve vilise poklonite da očistite garažu :grin:

2 Likes

Cimanje :slight_smile:

Samo prvi put dok se ne udjes u šemu, ja sve skill poene ostavim za sutradan kad počnem igru skuvam si kaficu upalim forzu, prodavnica 10 vilisa taman dok popijem kaficu i cigaretu odradim to za 5 minuta bukvalno …
I tako dan ti počne sa 10 auta i milion-dva u startu, e onda možemo lagano nastavimo trke :grin:

2 Likes

Uzeo 300.000 skill poena za 5 minuta skakutanja u Nisanu :slight_smile:

3 Likes

Možeš to a možeš uzeti i formula viper ima bonus na skill x7 najbolji auto za drift, i odeš na onaj aerodrom u dnu mape I samo drift gore-dole, samo pazi maksimum je 500k skill, tj. 10 poena odjednom, znači treba ti samo 70.000 skila i odma ti množi x7 10 poena instant .

upravo pade milion skill pointsa :wink:

ide gt-r kroz kaktuse k’o kombajn :stuck_out_tongue:

1 Like

Мени је то безвезе. Не волим. Видео сам још на коју фору може, по нету су извалили доста.

Није лоше ко хоће онлајн а нема пара и кола.

4 Likes

Pa zato sam i stavio za naše sto nemaju vremena da igraju pa da imaju da ne kukaju nama kad se pojavimo sa bugatima Ferrarima i ostalim čudima :sweat_smile:

Evo jos jedan pro tip ko hoće besplatano najbrži auto u igrici Koenigsegg Jesko ima ga u story Baja pa V10

Auto ide 500km/h i nije ni loš na putu :grin:

Tačno ću popušiti ban :rofl::rofl::rofl::rofl:
Xaxaxaxaxaxax oćemo opet po 10 vilisa :rofl::rofl::rofl:
Jel se nekom desilo ovo ?

Ja dobio masseratija s1 900 forza edition iz obicnog wheelspina. Za danas dosta :joy:

5 Likes

Meni isto za te Wilise. Samo sam dobio 10 komada

1 Like

Meni je ovo bezveze, upropasti igru. Vidim po netu dosta fora za ovo ali kao da je potrebno. Igra daje automobile i pare šakom i kapom, odigraš par trka, malo prodriftuješ kroz kaktuse i to je to. Sad neko nov dođe da igra i ponada se za barn da ima neki gift i na 10 lokacija dobije vilija. :joy: Tačno bi isključio online istog trena :joy:

1 Like

Ја имам баш доста кола и око 7 милиона сада иако сам куповао и кола и надограђивао и купио кућу од 2 милиона.

1 Like

Ja kupio na aukciji masera za 65k

1 Like

Ajao pa nema veze vozi trke to se brzo skupi :grin:

Jedno pitanjce,sad vozambtu neke trke i vidim da vecina vas ima (XBR) na imenu pa me zanima kako menjate ime :sweat_smile:

Moras da udjes u club u igri. Mislim da je nesto Community ili Social ili cak mozda Online opcija.

Uleteo sam u klub ali mi stoji samo Lestraa