Kakav Internet mi treba za Live

Da li znas sta pricas, sto manji ping to brza komunikacija sa serverom?

Ako njegov provajder ima taj jos toliko dodaj 60ms do 100ms ima da mu leti bez lagovanja 100%. 1MBit/s je obicno minimum za downstream a up stream da bi teralo 256kbit/s
Do 150ms je neki normalan rate gde sve tera bez nekog lagovanje i slicno.

Igram na nintendo wii konzoli black ops i nemam nikakvih problema preko interneta a spojena je preko wifi adaptera,tako da mislim x360 preko kabla bi trebalo biti dovoljno

Normalno da je dovoljno,ne brini se

samo mi reci koliko ti igras fps mp? Da vidim ima li uopste potrebe da sa tobom polemisem. Ima ekipe iz Srbije koja igra sa nama, ne znam da li su na forumu ( boris 0410, gabor… ) pa neka vam oni kazu kada se nadju 1vs1 sa mnom, a ja imam 4mb download i ping prema njemackoj 30, kakve su im sanse i koliko ih ranije vidim.

Stoga, ako vec ne znate o cemu pricate, suzdrzite se “savjeta” beskorisni.

Slobe, ja sam imao net 1mb down, 256 up. I nisam bio zadovoljan. Mozes ti igrati, al primjetit ces prednost protivnika…

Evo mog pinga ka Nemackoj.

Sve zavisi od igre do igre, black ops je p2p i to je jako lose resenje kao da nemaju pare da urade dedicated servere. Nekada mi radi super u zavisnosti od host-a a nekada ni ne promolim nos i vec sam u agoniji, dok je u bc2 druga prica posto imaju dedicated servere.

imas dobar ping…

bc2 nema dedi servere, nego je neko polu rijesenje… najjednostavnije ovako, spojimo se na server, pa onda izabere jednog za hosta. Bolje nego p2p, ali nije full dedi kao recimo Homefront…

Za bf3 je potvrdjeno da ce na konzolama biti p2p…

Meni je BO u 99% slucajeva ok, desi se nekada da naletimo na loseg hosta…

Mislim da covek nije mogao bolje da objasni razlog zasto vam nekada lose ide.

https://youtu.be/0HRtdHmXEjs

ma ljudi su telad, igraju sa zatvorenim portovima, upaljeni torenti, you tube… i onda se cude sto laga

Oakve stvari mogu da se primete i na kill camu. Npr, pucao si na protivnika, a na kill camu vidiš da nisi ni metak opalio =(

^ Upravo tako, i onda se ja lepo zapitam u toj partiji “koja je poenta uopste igrati?” ali ipak uvek zavrsim do kraja :smiley:

Sad sam radio test evo moj rez

Download 5.21Mbps-----Upload 0.30Mbps,Ping 38

nije mi problem ni uzeti onaj paket 1500/1500 jedino što moram 20e platiti a ne kao i do sada 12e pošto mi je bežični net prepeid koliko platiš takav protok :dada:

meni ni iz dzepa, ni u dzep… al po mom iskustvu, trenutno sto imas je preslabo za neko ugodno online napucavanje…

Ne… Ja imam paket 1.5/0.2 mbps i retko bude lag.

Probaću sa trenutnom konekcijom a ako zafali protoka dopatiću za duplo brži i onda će 100% bit ok

on ima 0,7down… i pored toga sto ima dobar upload, sumnjam da ce ga to cupat…

uostalom Slobe probaj pa ces znati, da ne mudrujemo previse

Ukoliko je dobar ping radice mu sigurno, znam posto sam i sam igrao na wireless-u sa identicnim protokom jedno vreme pre nego sto sam uzeo kabal i kada nema zagusenja na ap-u radilo je dobro.

Radi dobro a ping je sledeći:

neka se jave ovi sto igraju samnom BC2 i neka kazu da li smo imali nekada LAG!?

Vi sto visite na Black OPS-lose optimiziranoj igri ili sa losim internetom zbog torrenata (skidaju xxx) koji rade pored i ne znam cega, ne zalite se mnogo!
3mbit/256kbit sve radi savrseno provereno ima dosta ljudi ovde sto igraju ali ne komentarisu postove…

izvinjavam se ako se neko uvredu…

1mbit/ 256kbit i nat a ne nat3,sve ce da radi savrseno 100%

e da ljudi ziveli idem da pijem :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk