Kakav imate ručni sat?

Daj da vidimo kakve imaš! Uvek sam bio ljubitelj satova, ali nisam imao prilike da nosim neki iole kvalitetniji… Oba koja sada imam su sasvim ok i oba sam dobio na poklon:

ovo je moj, 7 godina, nije mu se desilo da nesto zakaze stane, ili krene da kasni ili da zuri. Pre dve nedelje sam samo zamenio kais koji je kostao 20 eura.

Mene bije maler sa ručnim satovima svaki koji sam imo sam razbio tako da bi mi trebo neki super otporan na udarce.

Ja sam 20e platio samo poliranje guess-a. Ovo je moja kolekcija a Chagal je najvrijedniji (u kesu) dok je Seiko meni najdrazi jer je bio od mog dede

Najveci problem je mjenjanje baterije u Chagal-u jer je pod vakumom pa imam problema oko toga a 3 su s safirnim staklom pa ne dao Bog da udarim i da ih ostetim.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Za tebe breb casio G-shock

Ja nosim jedan dan i sledeci skinem smori me, imam dva Casio jedan je pathfinder drugi g-shock, jedan lovacki i neki aramni, slabo nosim. Ima ona izreka za nosenje satova ne bi da napisem pa da ispadnem narcis :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Imam jos i swatch sa metalnom narukvicom i neki plavi casio ali njih retko nosim…

Sto kaze M007P, G-Shock i nema frke… Ja imam ovaj i prezadovoljan sam! Ne skidam ga ni kada idem na kupanje :wink:


Od 2008. ga imam. Jednom kožura menjana koja može da se poruči od proizvođača kod skoro svakog sajdžije.


Alergičan sam na ručne satove, neka reakcija na metal, stoga nosim džepni a i njega rijetko, na neka poslovna okupljanja i tako…

Aristokratski :smiley: Sta ce ti dzepni ako imas sat na mobilnom?

Mozes uvek da nosis ove plasticne Casio…

Redovni:

A kada neko kaže dress classy, obavezno ovaj dedin:

Ili očev:

Son of a gunu i meni fali još monokl i šeširče :smiley:

Ovako vas zamisljam sa tim satom



Ja sam namerno trazio neki jednostavan. Posto u Srbiji takvog nisam nasao, a da je istovremeno i lep, okrenuo sam se amazonu. Na kraju sam uzeo ovaj, za samo 30$. Vise me je kostao shipping nego sam sat, ali vredelo je! Bio sam kivan na srpske prodavnice sto imaju sve jedne te iste nabudzene satove.

Dugo nisam ni nosio sat, ali sam shvatio da mi smeta sto moram da vadim iz dzepa mobilni svaki put kad zelim da znam koliko je sati. Ja sam jedan od onih koji uvek mora da zna tacno vreme.

super tema, btw.

pa kad igara nema, moramo malo da se bavimo socijalnim glupostima :smiley:

Eve i moje čuke


Nisam nesto navucen na satove, tri primjerka koje sam do sada dobio sam odmah ‘posudio’, iako ne ocekujem da mi vrate, a nisam jedan od onih koji puno paznje pridaje na sentimentalnu vrijednost. Od ovih satova sto ste stavili, ovaj od robotnjika mi se najvise svidja, a fini su mi i od padawana, Akiris-a, i drugi od ninja. Volim jednostavnost, sa nekim malo hook-om. Iako bi uvijek odabrao sat sa koznim kaisom, koji je jednostavan i elegantan, u zadnje vrijeme mi se svidjaju satovi Daniel Wellington, npr ovaj


Uskoro dve godine kako ga imam, ide i na benzin… :stuck_out_tongue:




2 Likes

Pre neko vece se prosetao sa philipe patek satom od caleta,nesto najskuplje sto cu ikada na sebi imati,valjda ce mi ga cale pokloniti za 10-tak godina ako ne i ranije,inace on ga je nasledio od njegovog pokojnog gazde,vajde od prodavnja na crno i nema nekakve,uzeti 40 000e je premalno za onakav sat,jedino se na aukcijama prodaje i od prodaje se moze uzeti 200 000e pa do milion u zavisnosti od modela…

inace ja imam neku nivadu,prelep sat isto mi ga cale ustupio ali ne nosim satove tako da mi trune po fioci…

Toliko para !?
Gde zivis intruder da se prosetam da mi pokazes taj sat >: Salim se
Nemam tu naviku da nosim satove, ovi sa koznom narukvicom su mi simpaticno. Nesto kao drugi nindzin ili alx-ov. Mada i ovi kockasti Akirisov i Padawanov izgledaju fino…