Kad ubacim igricu u dvd izbaci play dvd

trebam pomoc ubacio sam u konzolu dashboard i kad ubacim cd u konzoli izbaci mi dvd play i nemogu pokrenuti igrici ima li kakvo rijesenje za ovaj problem da nemoram ponovo modificirat konzolu
[h=3] [/h]

Lako moguce da ti igra nije dobro narezana, ili imas stari LT a igra je XGD3, pa ti je ne cita.

EDIT:
Da bi ti se lakse pomoglo napisi malo opsirnije…koja je igra u pitanju, koji LT imas, kad si fleshovao konzolu, koji si dash. imao pre tog zadnjeg itd.

moguce da subacio onaj dashboard sto vraca flashovani drajv u pocetno stanje, drugim recima ako je u pitanju taj dash, nema pirata za tebe dok opet ne flashujes konzolu.

dashboard je 2.0.17150.0 a koi je prije bio radilo normalno sad sam probao n.f.s i pise da ubacim disk u xbox a lt je 3.0

Pa vise nije lt 3.0 :smiley:

Da to je najzadnji dash. njega si rekao da si instalirao, e jedino ako si pre njega imao stariji dash. od **2.0.13146.0 **(on inace vraca firmware na Stock), onda ces trebati ponovo fleshovati konzolu…

EDIT:
inace taj dash(koji vraca FW na stock) ti je izasao jos pre nekih tri godine, tamo negde 2011…e sad ako nisi pre toga(2011g) updejtovao dash. si sada sa ovim novim dashom vratio FW…