JUSTICE LEAGUE: THE SNYDER CUT Official Trailer

Moram da ti se zahvalim na ovom uvodu, nekako mi je promakao, pa nisam u stvari imao pojma šta gledam.

Inače nisam znao da Ben Aflek tj Batfleck ima toliko obožavaoca.

1 Like

U kratkim crtama, isto g drugo pakovanje.
Samo je promenio muziku negde, besciljno produzio neke scene da ako nemas mobilni pri ruci da citas novine dok traju ima da se ubijes od dosada.

Ono odmah uvodna scena umire Supermen i onaj monstrum i obojica ispuste umiruci krik.
I sada kao putuje taj talas/krik zemljom i to traje celih 7 min jbt :exploding_head:

Supermen je mrtav? :exploding_head:

1 Like

Or is he? :thinking:

Inače inspirisano jednom od kultnih uzdanja “Death of Superman”

DeathOfSuperman-Front

1 Like

Usao sam u drugi sat filma, sada se cini kao cetiri filma spojena u jedan.
Fakticki svaki od clanova JL koji nije imao standalone film je dobio svoj intro.

Za sada ima dosta eye roll momenata, ali je ipak nevjerovatno da (za sada) izgleda kao potpuno drugi film od onog sto smo dobili od Weatona.

Uspostavili su i glavnog negativca u onom sto je (pretpostavljam) trebao biti serijal filmova Darkseid-a, ali ipak izvedeno daleko nespretnije od Marvela.

Sve u svemu, cini se da nece biti los film, te ga mogu pogledati i oni koji nisu gledali originalni film.
Sa izuzetkom uvodne scene u filmu, Zupermen se jos nije pojavio.

PS. Barry aka Flash je i dalje bezveze lik.

1 Like

Booooo! :-1: :smiley:

Inače ja krećem ovog momenta.

Ne znam zasto spojlujes @marko_gts?
Ako ti se ne svidja iskuliraj i napisi sranje je, a ne ko je mrtav, a ko ziv…

Sta spojlujem??? Film je izasao pre 5-6 god ako ne i jace od toga. Ko nije video za 6god onda stvarno.
Kao kada bih sada napisao e u GOT Dzon je ubio Deneris… jbt koji spojler.
E zvezda je pobedila u Bariju…

Bas sam pogledao film je iz 2017.
A dogadjaj koji sam opisao je iz predhodnog filma Betmen protiv Supermena 2016.

Da ali si opet napisao za nekog ko nije gledao film, za to ti ja govorim. To nije spojler?

Pa ima li neko realno merilo kada nije vise spojler?
Koliko je to godina? Mislim da si malo preterao.
Gde je granica, ono e Titanik je na kraju potonuo… spojler.

Odustajem, ne vredi se objasnjavati kad nisi skapirao sta sam ti napisao. U pravu si

Mozda sam glup, nisam skapirao kako spojler na film star 5-6god. Svi znamo sta se desilo. Samo eto sada su ga okrecili i ponovo dali. Nikome ne kvarim ugodjaj.

Jel mozes shvatiti da je spojler onom ko nije gledao film? Ja ti o tome pricam ali ne vredi, nisu svi gledali film tad pa iz tog razloga ako smo mi gledali samim tim sto kazes je spojler. Bukvalno me glava zabolela objasnjavajuci prostu stvar :grin:

Ok, a ja tebe pitam koja je granica kada se smatra da je ok pricati o nekom filmu? A da ga eto nismo nikome upropastili?
Evo samo to me zanima?
Ja sam upoznao ljude koji ni Kuma nisu gledali, ni Terminatora…
Kapiras li ti mene.

Evo mogu ti reci ja da sam kuma pogledao samo prvi deo pre mesec dana, verovao ili ne i ovo nije ironija, a u tome je moja poenta. Odican primer si dao

1 Like

Ima animirana verzija Death of Superman


I nesto sto sam ja shvatio da je nastavak Reign of the Superman

Tako da ko zna, mozda nekako supermen ozivi :slight_smile: .

Ma ok,ali kapiras na sta mislim. Nikada stvarno nisam iznosio nista ni kada je bio aktuelan GOT serija itd. Bas pazim.
Nego sam kontao jbt ovo je nesto uz 2016god.
Reko zastarela bi krivicna prijava do sada a ne info iz filma :grin:

Nakon zavrsenog filma komotno mogu reci da su “uspjeli”. Pod navodnicima zato sto su us*ali motku sa originalnom verzijom tako da su ljudi izgubili interes za DC univerzum, mozda ovaj film ponovo ozivi interesovanje.

Ono sto je najbitnije, film je u potpunosti drugaciji od originalne verzije, i ko god je gledao taj film nece imati osjecaj da gleda isti film sa par ubacenih scena.

Ono sto je lose:
-Flash je nista vise nego glorifikovana uticnica, posto ga koriste samo kada treba napraviti elektricni naboj da bi se nesto uradilo
-Victor je veoma edgy, e sad da li je to bio izbor glumca ili izbor Snydera, ali covjek citav film izgleda kao da se upravo posvadjao sa zenom
-Batman nazalost nije inspirativna figura kao iz Nolanovih filmove. Posto je Ben rekao da nece vise snimati Batmana, nazalost nikada necemo vidjeti kako bi to izgledalo
-previse uspoooooooreeeeeeeeniiiiiiiiih snimaka

Ono sto je dobro:
-film ima i glavu i rep, i imate osjecaj da gledate neciju viziju ovog univerzuma (za razliku od prvog filma)
-atmosfera u filmu je meni licno bas legla
-napokon imamo bitnog jakog negativca i siri univerzum
-izbaceno je dosta pokusaja humora Wheatona
-film je sest klasa iznad prve verzije

Preporuka za gledanje, a za fanove DC-a, ogromna preporuka za gledanje.

4 Likes

Ja sam imao upravo takav osecaj. :confused:

Voleo bih da sam imao pri ruci neko uputstvo na sta da obratim paznju, koje scene su dodate, izbrisane ili editovane, ali mi je kao celina delovao kao papazjanija.

Takodje mi se ne svidja ideja da neko preuredjuje tudje radove, kakvi god da su.

Cela filmska industrija je toliko derivativna, milion nastavaka koji lice, jos su nam samo falili ovakvi glorifikovani “remasteri” za usku publiku uber-geekova.

2 Likes

Na ovo mislis nadam se na wheadona, a ne snydera

1 Like