Journey na 3.55

Dragi moji, dosao je i taj dan. Bombonica po imenu Journey se pojavila i u piratskoj verziji, za 3.55 CFW (ja sam isprobao na KMEAW). E sad, posto ima dosta laznih fajlova i fixeva, fix za 4.25 CFW samo da vam u smjernicama objasnim da skidate ove fajlove, tj te velicine:

Journey full pkg = 591mb
Journey 2.0 update pkg = 43mb
Journey crack pkg = 11mb

Isprobao sam, radi sve bez problema. Prekinuo sam igranje nakon pola sata zato sto je igra bolno kratka i ne zelim da je zbrzam sada, nego cu fino veceras kao covjek da je odgledam/odigram

E vala mi je drago za tebe (mislim na iKaran-a)…koliko si se raskukao u teretani za journey xD

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Samo ti zezaj Nikola, ja cu ti samo reci da ti je slaba kamera na telefonu :smiley:

A coeka xD ja fino a on meni tako…nije to fino majka mu stara

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

Video sam juce da je izasao Journey. Htedoh da postavim na .4.25 CFW temi da radi super na 3.55, ali su me modovi preduhitrili :slight_smile: Verovatno cu probati da odigram/odgledam s ortakom :emoticon-0100-smile

Kakve veze ima igra sa cfw?
Ima resigned igra za 3.55, uzivajte :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Da ne bih otvarao novu temu bzvz… Cekao sam ovako da otvori neko kao ovu ;;;

Lepo sto si rekao, procitaj pravila foruma!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ovo je igra koja mi stvarno izgleda prelepo, opustajuce. Steta sto je nema na kutiji. Trenutno zavidim onima koji imaju PS3. :stuck_out_tongue:

Posudi od nekoga PS3 na (doslovno) 2h i odigraces :slight_smile:

Definitivno cu morati, znam da je igra kratka ali mislim da bih je odigrao nekoliko puta. Stvarno izgleda fenomenalno. Kakvi su tvoji utisci?

Sad je rale626 stavio sliku za ACIII, a ja ponavljam

Jedina mana sto se tice piratskog Journey-a je verovatno ono sto i cini ovu igru jako unikatnom. Multiplayer…
Steta, dovoljno je onda samo preci jednom singleplayer i to je to. Dok online bi se igralo i po vise puta, zbog tog nekog iskustva izmedju dva igraca.

Nije to iskustvo bas toliko specijalno s obzirom da su mogucnosti interakcije jako svedene - ili mozda za nekoga jeste bas zbog toga, ali meni je bilo… meh…

Ja sam dozivio gamerski orgazam. Uz predivne predjele, prica se dosta vrti oko samog igraca.

Iako sama igra pretenduje na periode zivota i samu smrt, svako ce da je dozivi sam za sebe. Iskreno mislim da u svakom covjeku postoji nesto divnije i vise od onoga sta je on sposoban da izrekne rijecima. Upravo na taj dio covjeka ova igra cilja, dakle, osjecanja bez objasnjavanja.

Stvarno sam uzivao u svakom trenutku igre, i iako svi govore da je igra prelijepa, ja bi samo dodao da je iga lijepa, ali dok je igras osjecas se prelijepo :slight_smile:

Dosta od mene, mislim da sam previse dosao u doticaj sa svojom zenskom stranom :slight_smile:

@iKaran
Jesi li igrao Flower i ima li slicnosti Journey s njim?

Ima

Isti je developer :smiley:

Jesam. Dizajn nivoa je slican,ako to mozemo nazvati nivo, gameplay, tj upravljanje slicno, ali razlicita je atmosfera u igri. Njihov je i fl0w, takodje nesto uz sta se opusta, ali je Journey za tri koplja ispred svih.
Moram da napomenem da ovo nije za svakoga. Niso ovo igre u klasicnom slislu te rijeci, i vise su za one koji imaju bujniju mastu i vole player-created price

Samo da javim da je soundtrack iz Journey-a nominovana za Gremmy nagradu, tacnije nominovana je u kategoriji najboljeg soundtracka za vizuelne medije, a konkurecija ce mu biti The Dark Knight Rises, The Girl With The Dragon Tattoo i The Artist. [URL=“http://www.gamespot.com/news/journey-soundtrack-nominated-for-grammy-award-6401149”]Journey soundtrack nominated for Grammy Award - GameSpot.com

Shadow of the Colossuss je imao ost koji bi lagano pokupio ko zna koje nagrade da je bio taj soundtrack u nekom filmu skladno toj muzici, ali dobro su se i sad setili da moze muzika iz igre da bude ravnopravna.