Jedi: Fallen Order gameplay video

1 Like

Super mi je taj mali robot a ostalo sve pomalo tromo i generic.

3 Likes

Ovo je namenjeno iskljucivo SW fanovima. Meni ce biti dobra kakva god da je…

Sa druge strane je avantura tako da fight i ne mora biti hack n slash brzine. Možda mi je više neinspirativno.

Nisam oduševljen, ali zanimljivo mi izgleda… Videćemo, EA mora da izbaci nešto vredno pažnje a i da ne iznervira sve oko sebe :smiley:

Lijepo izgleda igra, a gameplay je neinspirativan zato sto su svi napadi one hit kill, zato se gameplay ne moze ni razmahati. Nadam se da su sada stavili neki easy mode pa je zbog toga sve simplisticno, ako nije onda utisak i nije bas pozitivan.

1 Like

Meni gejmplej deluje bas inspirativno, lepo su odradili ono baratanje silom , privlacenje protivnika kao magnetom i ono odbijanje metaka laserskim macem , takodje kako stvari stoje bice i platformskih delova, bice i nekih zagonetki , bice verovatno i nekih vozila i jurenja letilicama, tako da u sve u svemu verujem da ce igra biti jedna sasvim fina avantura.

Ali trcanje po zidu so respown…
Onako graficki mi izgleda ocajno sem onog dela u mraku kad vadi sablju koja sluzi kao “fenjer”
Lica su nekako bez teksture ipak je to moćan engine a izgleda kao da je pravljena za 360. Igra ima potencijala samo da je ne ukake kao sto znaju. Ne secam se kad je EA napravio dobru SP igru u poslednje vreme?! Sa druge strane kad videh onog ćelavca uzdam se da ce igra biti dobra jer je ovaj gospodin podario GOW 2 i 3 koja su po meni odlicna a za keca je bio covek iz senke…

Wall run ala Prince of Persia…videcemo za ostalo za sada jos jedna genericka igra sa SW tematikom…

Game Informer ima video od 30 minuta u kojem pričaju o igri, sa njihove strane utisi su odlični, tako da postoji nada da ćemo dobiti odličnu singleplayer Star Wars igru.

Delim @robotnjik -ove utiske. Pravo da kazem, ne znam otkud Respawn radi third-person lightsaber borbe, kad je njihov adut oduvek bila zestoka fps makljaza. Tako necem sam se nadao, da budem iskren, ovo mi je blagi letdown. (Mogli su slobodno da uzmu TF2 templejt i obuku ga u SW grafiku, niko srecniji od mene)

Na stranu sto je ovakav gameplay vidjen trista puta i tu nema sta vise da impresionira. Ostaje samo da prica i gluma budu neverovatni. Isto ko Uncharted 4, da nije onako dobrih likova i njihovih odnosa, izgubio bih interesovanje na prvoj trecini.

Navelo me malo na razmisljanje sta uopste ocekujemo od igara danas. Ne tako davno bi ovakav reveal bilo padanje na dupe od odusevljenja, danas dobija jedno kolektivno mlako ‘meh’.

3 Likes

Meni ovo uopste nije lose

1 Like

Cuj lose, wet dream za sve Star Wars fanove. :smiley: Dovoljno je da cujes ovaj simfonijski orkestar i da skontas kakav je to nivo produkcije. Jeste da je gameplay vidjen u Jedi Knight i Force Unleashed igrama ali nije bas kao da smo preplavljeni kvalitetnim SW igrama.

2 Likes

Pritom tu je i black penta whitaker :joy:

Upravo sam to i ja mislio! Ali mi bre grafika u Uncharted-u izgleda duplo bolje od SW-a ili ja ne vidim dobro? Nadam se da ce prica pobediti, posto mi gameplay izgleda, meh.

Meni se lično svidja SW univerzum i odigrao sam veliku većinu igara koja je bila vezana za njega, posebno novije igre. Nije bilo 100 godina SW SP iskustva, sa isključenjem misija u SWBF1 i veoma kratke kampanje u SWBF2, tako da je ovo zaista dobro došlo.

Ja ću definitivno igrati i to sa zadovoljstvom.

Force Unleashed nastavak i to je to.
Ali sto se mene tice to je super. Nista vise mi i ne treba, mozak livada.

1 Like

I meni je Force Unleashed legao samo tako, pogotovo početak prvog dela sa Dart Vejderom koji je epski.

1 Like