James Bond postaje žena

Pa zar njima ništa nije sveto? A i od toliko žena oni nađu ovo čudovište…

Tja… Vec su ga ukenjali sa Craigom. Tako da je ovo sad potpuno svejedno.

Posle onog dijela što je sniman u mne više i ne gledam te filmove jer je opao kvalitet drastično

Ne znam o kom kvalitetu pricas. Malo pogledaj ranije delovo. 007 je oduvek bio limunada zabava. Ovih poslednjih par su cak podigli malo lestvicu lakrdije koja je oduvek bila.
Budite realni…
A ovo za zenu… Smesno i ocekivano.
Samo sto ce zena morati da bude transrodna, gej, latino/crnkinja… da bi svi bili srecni i zadovoljni i politicki korektni.

3 Likes

007 i treba da bude limunada zabava. Filmovi sa Craigom su pokusali da budu kao “ozbiljniji”. Zato i jesu krsine.

Zena u filmu ne igra Bonda, nego agenta koji je nasledio njegovo kodno ime (007). Sasvim ok.

Sve samo ne ok. Zasto bih to zelo da vidim.
Kao sto je bio film o Eliot Nesu!
A onda sada ide drugi deo gde gledamo malog Pericu koji je sada na tom radnom mestu :thinking: Koga briga za to!!

Sto ne snime Tomb Rider gde ce umesto Lare Croft ulogu igrati izgubljeni brat recimo ili tako nesto koji je nasledio titulu… Nece se desiti ni za trista godina feministkinje bi zapalile studio xD

i ja bi… ne gleda mi se bulja od larinog burazera, stvarno :smiley:

4 Likes

Lepo. I muskarci, i zene su agenti u MI5, jel tako? Kad se vec Bond penzionisao, svejedno je da li je sledeci 007 musko ili zensko.

Da govorimo o tajnim agentu… Ovo je filmski “junak”…

1 Like

Ali Bond je i dalje u filmu. Igra ga Daniel Craig.

Pravo da ti kazem kako trenutno izgleda Andja ne gleda mi se ni njena xD, ali dobro da kapiram ovo je bilo samo poredjenja radi.

U svakom slucaju ova nova agentica, junakinja, ako sam se pravilno izrazio je odvratna.

Trend guranja zena po mogucstvu crnkinja ili kineskinja i to onako nasilno ubacenih u uloge koje im ne pristaju mi je izuzetno odbojan, a bond filmove ne pratim vec neko vreme tako da mi je svejedno.

Ja molim da se na svim delovima do sada kojih ima ko zna koliko obavezno prepravi pa da u naslovu stoji Bond/Bondica da se slucajno neko ne oseti manje vredan…:face_vomiting:

Poenta celog filma je bila u muskarcu smekeru to je 007, dakle ne bilo koji agent nego smekercina, ne znam gde tu moze da bude zena i u kojoj prici, nemam nista protiv zena u pop kulturi ali imam itekako protiv zena nasilnog ubacenih u musku ulogu koja je takva vec 50 godina, i cini poentu celog filma.

2 Likes

A šta ako bi ti bila od mister Drake-a :smiley:
Slučajno otkrili kao u špasnkim serijama da su u krvnom srodstvu :rofl:

1 Like

Nemoj da im daješ ideje, molim te :smiley:

Moram malo, ipak Hollywood zaostaje za španskim serijama, ali se intenzivno trude da stignu do nivo-a, kada Horhe saznaje da je sam sebi majka :rofl:

1 Like

Niko vas ne tera da gledate. Videli smo filmove sa muškim bondom, što ne bi videli kako to izgleda sa ženskim :woman_cartwheeling:.

Jesu samo meni craigovi bond filmovi do jaja? Mracna tematika, ozbiljno, do genijalnog twista na kraju “serijala” sa waltz-om

4 Likes

Kako je krenulo, neka rade po 2 filma za svaki film, u jednom musko, u drugom zensko.

Mislim da to nema veze sa zenskim pravima, vec pokusavaju ocajnicki nesto novo da smisle. Sredovecni maco spijuni jednostavno vise nisu u modi.

Meni su vrhunski. On mi je bas top, onako nije maneken, ali ima nesto. Ali ima neku crtu ozbiljnosti i malo mracno sto mi je super za lik koji obradjuje i ubija brdo ljudi kao da su mravi.
Po meni je najbolji do sada i najozbiljniji. Ovi stariji mi izgledaju kao parodija sa Ostinom nasprav ovih sada.