Izgubljen save Sleeping Dogs

Igrao pre podne danas 2h, stigao do dela kad se baba izivela sa satarom po onom liku. Izasao sam normalno iz igrice, samo na quit posto je automatski snimalo sve. Malopre udjem, i idem na “nastavi”, kad ono misija neka sa pocetka, datum 2001. Kad sam usao u load game, mogu da loadujem samo taj jedan save.
Jtagovana mi je konzola.

Ima li neko priblizni save da mi okaci. Daleko sam odmako, a ne bih da igram ispocetka?

pa i nisi bas,nekih 30-40% ako si igrao samo main misije.Inace batali da trazis save,nema od toga nista buduci da ili ces naci 100% save ili ga neces ni naci buduci da znam iz iskustva[witcher,tw etc…] tako da ono znam da ce ti biti smor ali nevidim drugo resenje…

Verovatno je odavde neko sam foruma stigao dokle i ja priblizno… na to sam mislio.

I neko ko je presao 15-20% bi mi odgovaralo?

Krenuo ispocetka, malo juce malo danas i stigao do babe :slight_smile: 53,3% tacno.

o tome ti pricam,stigo si do tog dela za par sati bez problema pa da si rekao save za neku vecu igru pa i da razumemo ali buduci da koliko kontam igras samo glavne misije za cas se stigne…

moze lock :slight_smile:

Zakljucano