Izgubio sam Galaxy watch 4 Classic

Kao sto naslov kaze. Ispao mi je negde na koncertu (u sred sutke), ne pitajte sto sam ga nosio, sam sebe kunem. Dajte neki predlog sta da radim. Moram da obrisem sve sa njega da mi se taj neko ne bi usrao u zivot kompletno.

E sranje, bas mi je zao. :frowning:

Probaj ovo. Ne znam doduse da li sat mora da bude povezan sa telefonom. Imam neki blagi utisak da ovo ne radi tako dobro kao sa wipe-ovanjem izgubljenih iphone-ova ili ipadova.

A sta imas na njemu pa da moze da te osteti toliko? Kapiram da nemas povezanu platnu karticu, imenik pfff nikakve koristi, poruke(opet jedino ako nisi slao neke podatke sa kartice) ali cini mi se da kod mene na satu ne ostaju poruke. Cim procitas brisu se…

Pa povezan gmail account, promenio sam sifru brzo posle kad sam stigao kuci. Ne mogu da se setim da li ima Samsung Notes za galaxy watch, ako ima i ako se cuvaju beleske, najebao sam. Tu cuvam podatke o siframa na svim psn nalozima, karticama i drustvenim mrezama. Ako mozes da proveris da li ima Samsung Notes? Ne mogu ni da se setim koliko sam se iznervirao.

Inace dosao sam do zakljucka. Ako stavimo po strani to sto sam glup ko dva k**ca i nosim ovakve stvari gde ne treba, shvatio sam da nije za mene ulaganje u ove stvari. Znaci ulaganje u telefon je nesto sto nam svima treba zbog posla i privatnog zivota, i u to cu jedino da ulazem. Ali da se ja stresiram zbog sata, nakita i ostalih gluposti, vise nikad. Pojedoh se ziv za sat smrdljivi. Poceo sam da brinem vise o plastici nego o ljudima.

Zar ne bi mogao da pokusas ovde da ga lociras?

https://www.google.com/android/find

Ima i erase device opcija, mada je ovo za telefone, ali googlovao dam moralo bi raditi za watchOs pod uslovom da je sve potrebno aktivirano.

1 Like

Dzabe, nisam uopste podesavao sat. Nisam se pripremio kako treba za ovu situaciju jer sam skroz zaboravio da ovo moze da se desi. Dobro je sto sam na svim gmail nalozima ulogovan samo preko telefona, sve ostalo sam uklonio. Nek nauci neko na mom primeru, pa nek podesi sve ovo za slucaj da mu nestane sat, da bar necemu sluzi ova moja nesreca :joy:

1 Like

Kako si ga izgubio, skinuo si ga i stavio u dzep? Posto je nemoguce da spadne sa ruke.

Ali brate… sutka… sta si uopste mislio mladicu? :crazy_face:

Bukvalno mi je spao sa ruke, ili mi ga je neko skinuo a da nisam osetio. Postoji i treca mogucnost, da je pukla narukvica, mada to ne verujem.

Sta da ti kazem, shit happens. :grin:

1 Like