Izbrisao profil na ps3 i nemam nalog za fifu 12!

Kupio sam polovan PS3 na kome je instalirana FIFA12, ali sam izbrisao profil i nakon toga mi trazi da se konektijem. Sta da radim? Jel moze da se vrati profil kako bih igrao fifu?

sta ce ti nalog? jedino zbog save-a nece da ti ucita, uzmi napravi novi nalog igra ce da ti radi, igras sve iz pocetka jedino sa tvojim novim nalogom

P.s.

Sledeci put kad otvaras temu gledaj gde je otvaras, otvorio si temu za PS3 u XBOX360 delu, mislim da ne ide to tako, upozoren si…

Moze da se vrati profil. Potrebno je samo da znas e-mail adresu i password za taj profil. Taj ko ti je prodao konzolu je trebao da ti objasni da profil NE SMES da brises ukoliko zelis da igras tu igru.

Svaka aktivacija skinute igre na PS3 je vezana za konkretan profil, zbog ovog pravila postoje i 5 deljenja original igre sa PSN-a

Haaa ja bre napravio novi kod mene i rade mi preinstalirane igre mozda zbog cfw-a blage veze nemam kako je kod ofw

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

@Vlada Ti pricas o CFW konzoli. Mislim da @danijel82 ima OFW konzolu koju je dobio sa share-ovanom fifom (kupljena preko psn-a). Tu sherovanu fifu moze da igra sa bilo kog profila na konzoli, ali taj profil sa koga je igra kupljena NE SME da brise. Ako obrise, igra nece raditi. Da bi ponovo proradila, morace ponovo da napravi profil koji je obrisao, a za to mu je potrebno da zna email i pass.

@NIS covek je PIRAT :slight_smile: sa beringovog mora :slight_smile:
@Danijel82 znaci original account sa koga su sertifikati i aktivacija je potreban da proradi igra.

Da li mogu preko RESTORE opciju da vratim sve sto sam izbrisao? Profil je nekog stranca, tako da od toga nema nista.

Ne. Restore opcija sluzi da " restorujes" backup koji si sam napravio. Dakle ako nemas backup podataka, ne mozes da uradis restore.

Kada sam napravio svoj PSN nalog, izlazi mi erorr code 80029513 vezano za fifu. Tako da mi ne preostaje nista drugo nego da je izbrisem.

Ne mozes da igras igru kupljenu preko PSN-a bez originalnog naloga na konzoli, vrlo prosto.