Izbor za Gold Member

Provlaci se jedna ideja da izbor za Gold Member-e prepustimo vama clanovima, naime, ideja je da vi date predlog ko po vama zasluzuje da bude GM pa kada se od prilike napravi neka lista potencijalnih kandidata otvorimo glasanje (anonimno :stuck_out_tongue: da posle ne bi bilo eeee sto nisi glasao za mene heheheh i tome slicno).

Ovime zelimo da doprinesemo boljem razvoju foruma u pravcu koji odgovara clanovima, u smislu da ne ispadne da mi favorizujemo nekog za GM clana i slicno, nama je samo cilj sto bolji razvoj foruma i kvalitetnijih diskusija.

Dakle ako se slazete sa ovim konceptom mogli bi da krenemo u dalje ostvarenje istog, ako sa druge strane imate jos neku ideju ili savet, ajde da cujemo pa da zajednickim snagama idemo u nove pobede :slight_smile:

Zaboravio sam da dodam, novi GM clanovi ce se birati od prilike kvartalno ili po zasluzi i ranije, ako dodje do takve prilike. Za to vreme naravno skupljaju se imena kandidata i prati se aktivnost istih

Mozemo vec sad da predlazemo imena?

Mhm. Ideja je da se do kraja kvartala skupe imena, prati aktivnost, itd. Onda dobroj deci sledi jedna poseta Deda Mraza pred Novu :smiley:

Garrus Swagarian

Kad je Marko naveo navescu i ja , Garrus Swagarian , Jezd0 i S.T.A.L.K.E.R :slight_smile:

Garrus Swagarian i jezd0

Slažem se.

Garrus i jezd0 i naravno S.T.A.L.K.E.R

S.T.A.L.K.E.R. i jezd0(iako se bockamo po pcmr temi) obojica ucestvuju i kace interesantne stvari.

Cim izadje Halo 3 za PC dize se shrine Filu. Manji od Gabena naravno.

A sada, znam da nije realno i da je smaranje. Ali ovo bi bilo zanimljivo. Neko vreme a onda bi se svi posvadjali.
Da ima samo odredjeni broj “Gold naloga” Proporcionalno u odnosu na broj clanova. Pa da se na mesecnom ili kvartalnom nivou to rasporedjuje i menja :slight_smile:
Pa npr sada jesam a mozda ne budem za dva meseca :slight_smile: Eto zabave :slight_smile: Ima da bude kao na farmi :smiley:

pa to je oduvek tako inace :stuck_out_tongue:

oni koji nisu vise za gm gube status, oni koji jesu sticu i tako se to menja godinama u nazad

To mi je jasno. Ali da ima odredjeni broj i da ne moze da bude niko nov dok ne izleti neko stari. E to bi bila zabava.
Kao sto u Americi imas tacan broj licenci za prodaju i tocenje alkohola. I da si Obama ne mozes da dobijes novu. Samo da otkupis od nekoga vec postojecu.

U tom slucaju prodajem GM slotove povoljno wink, wink

Eeeejjj, ja sam upravo pravio podlogu za prodaju mog GM status. :slight_smile:

Nema sanse da imas bolju cenu nego mi u veleprodaji [emoji14]

Prodajem GM status za karton Vinjaka, oh wait… :smiley: