Izasao MS Office 2016

Microsoft je korisnicima širom sveta učinio dostupnim Office 2016. Ove aplikacije su najnoviji dodatak Office-u 365, Microsoftovom cloud-baziranom pretplatničkom servisu koji pomaže ljudima da svoj posao obavljaju na najbolji mogući način - zajednički.

Kompanija je najavila i nove unapređene Office 365 servise koji će joą jednom potvrditi da se Office proširio i tako postao moćna platforma integrisanih aplikacija i servisa kreiranih u svrhu timske produktivnosti. Korporativni potpredsednik Kirk Kenigsbauer (Kirk Koenigsbauer) predstavio je više informacija o Office-u 2016 na Office Blogu.

Office 2016 pruža nove verzije Office desktop aplikacija za Windows, uključujući Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote, Project, Visio i Access. Pretplatom na Office 365, najnovije verzije kompletno instaliranih aplikacija koje se mogu koristiti na više uređaja postaju konstantno dostupne, u kombinaciji sa setom individualnih i komercijalnih servisa koji se kontinuirano razvijaju i unapređuju, kao što su OneDrive online skladište, Skype za poslovne korisnike (Skype for Business), Delve,Yammer i zaštitne funkcije za biznise.

Novi Office i Windows 10 u kombinaciji predstavljaju najkompletnije poslovno rešenje. Office 2016 aplikacije savršeno rade na najboljem Windowsu ikada koji uključuje novi Sway za Windows 10 za kreiranje lako deljivih interaktivnih priča koje odlično izgledaju na svakom ekranu. Windows Hello će vas ulogovati na Windows i Office 365 u samo jednom jednostavnom koraku. Office Mobile aplikacije na Windows 10 osnažuju produktivnost u pokretu i uključuju korišćenje sa Continuum-om tako da svoj telefon možete koristiti kao PC. Cortana se povezuje sa Office-om 365 da pomogne sa zadacima kao što su priprema sastanaka, a dalja integracija sa Outlook-om stiže u novembru.

Source: Microsoft Office 2016 dostupan širom sveta - B92

dok ja to ne vidim na torrentima nije izaslo onda :stuck_out_tongue: hehehe

no lynda.com vec ima tutorijale za office 2016 :D, jaki su kao zemlja za tutorijale

Da li dolazi sa spywareom kao i sve ostalo?

Ispravljeno :smiley:

riiighttt

Samo legalno, bajo moj. :monkey: Imam u firmi ponudu da uzmem Office 2013 Professional Plus za 9,00 dolara. Meracim se da odradim to. :slight_smile:

Za ono koliko ga ja kuci koristim mi je dosta i office 2003 :smiley: A na poslu imam sta mi daju na jednom kompu i open office na drugom.

Office 2016 ima netu za PC vec 2-3 dana ko sto kaze Marko gts za ono sto ga koristim i ja 2003 radi savrseno posao :slight_smile:

Ma izašao je on odavno ljudi moji, samo ko i 10tka sa starijim build numberima.
Evo recimo ja sam sa nekom metodom - programče iz prompta a skida direktno sa ms servera skinuo sebi još 22.7og Pro Plus build 16.0.4229.1004_en-US_x64. Moram da kažem da mi se kao najveći i programima najbogatiji paket nije ni malo svidelo što kod instalacije nema opcije customize pa mi je pored standardnog office paketa instaliraio one drive pro, skype for buisness, bing bar u IEu itd. I da, aktivator je još tad postojao pa sam siguran da i sada radi :slight_smile:
Primetino mi je lagovao više pa sam se vratio na 13cu.

Mene je oduvek najvise smaralo kod Office-a to sto cak i kad ima opcija koje stvari zelis da instaliras, on zapravo instalira sve, a ono sto nisi check-irao, jednostavno disable-uje. znaci, fazon, zauzima istu kolicinu na HDD instalirao ti samo Word ili svih 10 programa. A jos je gora stvar sto posle kad radi windows update, on instalira apdejte za sve te programe koje navodno nisi instalirao, a zapravo su instalirani, i zato i skida te apdejte. -_-

Da istina, iako imaju striktno naglašene opcije da instaliraš programe parcijalno, da svi featuresi budu instalirani lokalno ili da ih ne instaliraš on ih potrpa sve u c:\MSOCache
Sad na win10 može da se obriše taj sadržaj foldera ali ne i sami folderi (možda i može sa unlockerom) ali čak i kad ih obrišeš on opet skida win update za sve moguće programe.
Nemaju nikakve konkurencije jbg, openoffice godinama pokušava da im parira, u jednu ruku je praktičan jer ništa nije razbacano po tabovima itd. ali i dalje dosta toga fali.

Sto se open office tice evo iz prve ruke. Zna da bude ponekad bagovit. Ma da se meni vise svidja posto je nekako pregledniji od MS Offica. Ali jos jedna jako bitna stvar mnogo vise pravi problema kada se koristi na Win-u nego Linux-u. Ipak je to pravljeno za linux.

2010 verziju koristim duze vreme ,nema potrebe da prelazim na novije :slight_smile:

Iskreno meni se ni office10 ne svidja. Ne volim kako su ga uredili, nakitili bla bla… Sareno bre kao obdaniste. Meni treba da zavrsi posao a ne da se divim lepim ikonicama i trazim ih u toj “lepoti” Ali takva je moda. Sve mora da bude leppooooo, sjajnooo, obloooo :slight_smile: