iXtreme Burner Max SCAN REZULTATI

@frenky7
ne menjam ja to u kprobe, tamo je uvek SPTI, ASPI ti i ne radi na Win7 sa kprobe-om, ja menjam driver u imgburn-u dok rezem, to imas par postova iznad

@bugi97

za driver par postova iznad, a za buffer iznad tvog :wink:

ne menjam ja to u kprobe, tamo je uvek SPTI, ASPI ti i ne radi na Win7 sa kprobe-om, ja menjam driver u imgburn-u dok rezem, to imas par postova iznad

Probao sam da promenim sa SPTI na ELBY i dobio sam sledecu poruku :



Predpostavljam da je to zbog drugog rezaca (pioneer )

pa skini bre clonecd lepo ti pise :slight_smile: mora od nekuda da povuce dll za elby driver :slight_smile:

pa skini bre clonecd lepo ti pise mora od nekuda da povuce dll za elby driver

LOL Ne vidim drvo od šume ! Hvala na strpljenju !

Skinuo clone i nemam vise problema ,povuko je elby driver i poruka se sad ne pojavljuje !

pazi sada rezultat :
verbatim dl
Date : 10/30/2011 10:58:53 AM
Model : 1-1-1-0 E:ATAPI iHAS124 B AL0S
Disc : DVD+R DL , MKM003 [Mitsubishi Chemical Corporation]
Speed : 4x
ECC blocks sum (PI/PIF) : 8/1
Scanned range : 0 - 4267007
Sampling count : 250063
Errors : 0
PI Max : 587
PI Average : 90.40
PI Total : 2833368
PIF Max : 4
PIF Average : 0.27
PIF Total : 8481
WTF ?! :slight_smile:

au jbt kompletan drugi layer otisao u aut…
napisi kako si rezao na kojoj brzini, koja setovanja, sta ti je bilo u pozadini ukljuceno, da li si nesto cackao za vreme rezanja i slicno

@mgra: uzasno narezano. pogledaj granice!
Gledao sam neke testove i mislim da Feredon ima najbolje rezultate.
Koristite nero cd-DVD speed za rezultate 90 i preko su dobri.
Rezultati testova variraju za isti disk.

nope nije feredon on ima slicne kao moji prethodni testovi ali pogledaj moj poslednji score :), pretty much awesome :slight_smile:

nije sad da se hvalim ali veci buffer ima prednosti kod rezanja, zbog sporijeg praznjenja…

jos jedan fast rezultat - koji daje MALO bolje rezultate …
i sad sam namestio buffer i probacu da nazerem jos nesto da vidim sta cu dobiti …
ako neko ima neku ideju , spreman sam da je probam :slight_smile:

rezao na 4 brzine , imgburn najnoviji, fleshovan rezac…
sad sam probao varijantu ELBYCDIO , ali dobijem error ElbyCDIO_LockTarger Failed! Unable to lock volume …

@mrga

jeste ti sad bolji rezultat ali ERRORS 1 hmmmm prikeeeee pa neprihvatljivo bre!!! jeste sad PI i PIF manji ali opet ne moze da prodje nece ovo da se instalira u konzoli

rezi na 2.4x veruj mi

stavio sam sada buffer - i rezem na 2.4x , po programu … samo da dvd ostane pri tome . pa cim dobijem neke rezove, pustam ih da vidimo sta smo uradili pametno.

pogasi sve u pozadini nemoj na net i slicno, znaci kompjuter da bude IDLE kompletno dok reze…


Buffer 256MB
rezanje Verbatim na 2.4x
i eto mnogo bolji rezultati.
Ovo je sad ok ?

sad jeste na granici normale :), PI average trebda da bude do 5 ne preko ali ok je i ovo, ako imas jos slobodnog rama dizi buffer jos, sto veci buffer to bolje, jos kad bi mogao da stavis ELBY driver bilo bi super, instlairas samo clone cd i posle mozes da izaberes elby driver

da, provalio sam da nisam mogao da stavim ELBY jer sam skinuo CLone DVD … i cim sam sad skinuo Clone CD sad je krenuo da reze.
btw - narezao sam drugi dvd battle i on je ocajan … kraj drugog layer-a je poludeo, do tada je sve bilo ok. sad sam podigao buffer i stavio Elby pa cemo da vidimo.

Evo moj prvi narezani dvd forza 4 buffer 256 cekiram ELBY drajver
Ocekivao sam bolje rezultate .Sad cu da narezem drugi disk ali podicu buffer na maximum !

cekaj bre pa ti nemas burner max instaliran!!! javlja ti greske prilikom rezanja jel ti vidis to? ne moze da odredi kapacitet diska… to je javljao kad rezes standardnim fw-om ne sme to da javlja

uzmi flesuj ti to opet pa onda probaj ne sme nista zuto da javlja u LOG-u

sto bi rekla ona na youtube-tu … NESAM SKOLOVANA … ali i dalje nije kako bi trebalo . buffer povecan, stavljen ELBI, rezanje na 2.4x … bljak blah bloc … :confused:

jel gasite SPTD drivere? oni sto su vezani za Daemon Tools

probaj to ti mozda pomogne DuplexSecure - FAQ

burner max instaliran ! 2.4x , elby driver ,buffer na 256 mb ,internet iskljucen ,Daemon Tools nemam ni instaliran i ponestalo mi Verbatim diskova ,greske prilikom rezanja u log-u vise nemam!
A ovo su mi do sada najgori rezultati .Da podsetim vrednosti treba da su sledeci :PI MAX treba da bude 100 ili manje & PI prosek 5 ili manje
PIF MAX treba da bude 4 ili manje & PIF prosek 0.20 ili manje