Karbonske maske, super su
Daj neku ![]()
uh kad prelepim haubu karbon fiberom, odmah jednu ovakvu nabavljam za ajfon ![]()
To sto ti hoces je folija a ovo su prave karbonske maske ![]()
Pa pojasni ljudima gde si kupio. Koliko para? I krema ti je dobra, ruke su ti ka u curice ![]()
Brate, Temu…
Haha. Znaci original military kevlar ![]()
a meni prodaje pricu kao pravi carbon cccc
A imate i original
Gledao sam ovo ali naleteo i na ovo:
Nomad goods je slao besplatno sve. Od pre neki mesec su nas uvrstili u zemlje gde se placa carina.
Uradim mali servis za cenu ove maskice ![]()
Ne znam, negde u BG sliku mi je poslao kolega da odaberem sta mi se svidja pa ce mi doneti sutra. Ali je pravi karbon, nije imitacija.. Kod njega sam i video pa sam mu trazio da donese.
Mislim da je oko 3000-4000din maska.
Da se vratim na temu fold telefona (tj da smaram još malo) –
Paradoksalno, ono što me još najviše živcira kod njih je to što su metnuli normalan ekran napred. Ko da nije ceo sklop već dovoljno komplikovan, oni ceo ekstra ekran stave da ne moraš svoj fold da uopšte koristiš ko fold jedno 80% vremena.
Da barem izguraju koncept do kraja i naprave ga ko pravi flip telefon ili ko knjigu, više bi ih poštovao. Ovo metiljavo polu-rešenje (koje, uzgred, uvek ružno izgleda) mi je baš onako so na ranu.
Kad apple već srlja u blato, nadam se da će barem to izbeći.
(eto čime se ja bavim nedeljom ujutro u 21. veku, tipkam na svojoj magičnoj tabli podugačku kuknjavu na srpskom gejming forumu o tehnologiji koja me uopšte ne dotiče – da me samo vidi moja mlađa verzija, šta li bi pomislio)
Stave ti uzan, nikakav ekran (mislim na samsung), kreneš da radiš nešto na njemu i skontaš koliko je beskoristan i onda moraš da otvaraš telefon i onda ti se sjebe cela postavka svega šta si radio jer ne dozvoljavaju sve aplikacije dynamic aspect ratio adjustment. baš muka…
Stvarno bolje da nisu stavljali, ali sa druge strane, onda nije telefon već tablet.
Dugo se šuškalo, evo sad i zvanično, ode Tim.
Dobro je. Kraj najdosadnije ere u istoriji Apple-a.
Kako prosecan srbin zamislja korporacije
ode jedan i dodje drugi isti.
Isto govno, drugo pakovanje. Zato jesu sistem i korpo.. To su uglavnom takvi sistemi da mogu da stave i moju pokojnu babu i nece se mnogo sta menjati.






