Ipad 9.7 (2018)

Meni sluzi za citanje knjiga, stripova i novina (Samsung Galaxy Tab S 10.5, star nekoliko godina). Zeni za crtanje (iPad Pro).

Laptop nije toliko zgodan za citanje na duze staze. A A4 format je mucenje citati na telefonu.

Slazem se i za laptop i za citanje na telefonu.
I meni bi najvise sluzio za citanje knjiga, stripova, novina, casopisa.

Trenutno imam mogućnost poručivanja model Apple iPad 9.7 (2017) WiFi 128GB, a cena je oko 420€

Hvala , ali ne odgovara mi to. Malo sam pozurio i jos uvek je rano. Kada stigne kod nas i kada ga budem porucivao, svakako cu te kontaktirati pre toga , pa mozda bude.

Svako vece pred spavanje legnem s ajpedom na grudima i gledam ili citam nesto. Ajfon bi mi bio mali, a moj debeli matori vruci laptop u krevetu bi me smorio najgore.

Ovako mi je taman. Za konzumiranje sadrzaja savrsen, kao i za davanje maloj deci da kupis sebi malo mira.

I dan-danas se povremeno podsetim koliko je ajped ko uredjaj iz buducnosti – prakticno ekran u ramu, a slika savrsena, baterija traje ceo dan koriscenja, moze svasta na njemu da se gleda, igra, cita. Evo sad moze i da se crta, ima puno ljudi koji ce to voleti.

Toliko sam se navikao na ajped da bi uzeo odma novi da se ovom nesto desi. Verovatno najkorisceniji uredjaj kad sam kuci.

7 Likes