iOS (iPhone - iPad) aplikacije koje MORATE imati!

Dakle MUST HAVE aplikacije za iOS uredjaje bez kojih nema smisla posedovati iOS uredjaj…

pa ide…

Tapatalk,
Facebook,
Twitch,
YouTube

A od aplikacija za zanimaciju
T.e.c. 3001
Clash of Clans
2048
Smash Hit

Sent from my iPhone using Tapatalk

iDrive : https://itunes.apple.com/us/app/idrive-online-backup/id427956708?mt=8

Mondo : https://itunes.apple.com/us/app/mondo/id673090202?mt=8

XE currency: https://itunes.apple.com/us/app/xe-currency/id315241195?mt=8

Photo bucket: ‎Photobucket - Backup on the App Store

mediafire : ‎MediaFire on the App Store

MEGA : ‎・MEGA・ on the App Store

Smartglass : https://itunes.apple.com/us/app/xbox-smartglass/id480914036?mt=8

Viber : https://itunes.apple.com/us/app/viber/id382617920?mt=8

Skype : ‎Skype for iPhone on the App Store

Paypal : ‎PayPal: Mobile Cash on the App Store

Dropbox : ‎Dropbox: Cloud Backup & Drive on the App Store

TrackChecker: ‎TrackChecker: package tracker on the App Store

bice ih joss :slight_smile: xexe

Da se ne pravim previse pametan, ali hteo bih samo da skrenem paznju da je ‘2048’ blatantni klon igre ‘Threes’. Iz nekog razloga je postao popularniji nego Threes, iako je pojednostavljena kopija.

@M007P
Bilo bi kul kad bi stavio makar koju rec da opises o kakvom se appu radi - ovako je lista povelika, a ja ni za sta ne znam jel me uopste zanima. :slight_smile:

Vjerovatno sam dosadan sa tabletom i igranje na istom, ali evo, ako jednu osobu uvjerim da proba, smatracu da sam bio uspjesan.

Poprilicno impresivna kolekcija igara koja me ceka. Monster Hunter, Knights of the Old Republic, Home (a unique horror adventure), Spartan Strike, Spartan Assault, PoP Warrior Within, Splinter Cell Conviction, te na psp emulatoru Persona 3 Portable.

Tu su i dve mobilne igre, Wayward Souls i, za sada fenomenalni hack’n’slah, Implosion.

Sent from my iPad using Tapatalk

Presao sam Implosion i imam samo rijeci hvale. Stvarno odlicna igra, graficki fina, kontrole odradjene fenomenalno ( koliko touch kontrole to mogu da budu ), raznovrsni neprijatelji i taktike, itd itd. Hard i Expert modovi donose jos vise neprijatelja i drugacije challenge, tako da je i to za pohvalu. Takodje dosta customizationa sa arkovima omogucava da igrate na 100 razlicith nacina. I na kraju sto me zadivilo za jednu mobile igru je to da ako otkljucate drugog lika ( Crimson ) promjeni se i kompletan dijalog ( voice-acted btw ) buduci da je drugi lik zensko i zove se Diana ( muski je Jake ).

Ima tonu replay value-a i za 10$ ( ili ARRR ) moja je preporuka svakom.

Verovao ili ne jedino igram Modern War i to vec oko 2god :slight_smile:

Za sada imam ovo (plus Pursuit of Light na drugoj strani) i zadovoljan sam. Planiram da nabavim jos Year Walk i Limbo.


Ja trenutno skupljam pare za igo europe skupio sam 45$ a treba mi 75$ posle toga je sve drugi. Ima li nekih igara koje su simbolic ih 1-2$ koliko vidim cene od nekada i sada 5$ pa nagore

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odakle skidate knjige? Imam iBooks ali samo neke free knjige su dostupne za hrvatski store, tako da to nije to.

Na app store-u snizenje, Monument Valley kosta svega 1 dolar. Ko ga nije do sada imao sad je trenutak da ga nabavi :slight_smile:

Bio je to iphone 4 recimo neka 2011-12 godina, igra nzm kako se zove ali znam da je grafika razbijala, ne znam ni koji je ios bio na njemu (ortak samo pokazao)…
Ali kapiram da je akcija/avantura i secam se samo 2 stvari… :slight_smile:
1.Mislim da je imao “simulirani ps2-ps3 gamepad onscreen u samoj igri”
2.Nekog stuba (velikog) na koji se penjao…
Igra je tipa last of us…pa ako bi neko mogao da mi kaze naziv :slight_smile:

jel postoji neka app da stavim pass na neke app, tipa da kad ulazim na whatsapp da treba da otkucam onu kratku sifru od 4 broja.
Imam iOS 8.1.3 i legalan telefon bez onih brejkova i tih gluposti…
Ili se ovo i sistemski cak moze odraditi?

Ovde imas sve ajps za ajfon fajv i siks. :smiley:

Tek sad vidim sta si pitao gore ^. Samo mjesec dana :smiley:
Uvijek se podesava po sirini, a ostatak se automatski popunjava.

On topic: izasao je Final Fantasy VII za iOS. Cjena je sitnica, 16$ kao i sve prethodne FF igre. Nazalost, igra je samo portovan psx naslov, sa sve emulatorskim komandama na ekranu. Lakse uzeti i instalirati epsxe emulator i odigrati. Jedina novina koju su ubacili je mogucnost da iskljucite random encountere, te samim time sto tako nema levelovanja, imate i “ja sam Bog” dugme gdje su vam svi statsi na max. Ko voli neka izvoli :slight_smile:

Koliko me nervira iOS sa jednim velikim bagom. Ono njegovo misteriozno punjenje prostora. Posle nekog vremena se sam zatrpava i nestaje mu prostor. Toliko sam trazio i citao po netu svi imaju neko objasnjenje ali nista ne resava stvarno problem sem da ga bocnete na komp i sve se lepo obrise pa ponovo!
Nije to greda kada se neko otvori za veci tel ili tablet ali ja na oba imam samo 16GB :mad:
Moram opet i ove godine da ga ubijem pa ponovo.

Ma ostane uvek nesto malo. A na 16gb sve mi znaci. Tako da ce da padne neko tesko brisanje… Samo da se nakanem. Nikako. Lakse mi da obaram sistem i dizem na kompu nego na telefonu koliko me mrzi!

Manje radi selfie :smiley:

Moze lako da se odradi, probaj da ocistis kes od safarija.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

Ma znam za safari, to prvo resim. Ali ni to mi mnogo ne znaci. A preko njega slabo i idem na net. Ma ima bezbroj tutorijala kako da se smanji da se resi.
Jedini pravi lek je sve ubiti pa ponovo :slight_smile: Sve ostalo su polovicna resenja.

Toplo preporučujem ovu igru …