Internet na rgh

mozda je malo glup naslov, ali nisam zna sta napisat. uglavnom, zanima me kako se pravilno spojiti na internet da bez problema skidam covere i title updateove bez pustih postupaka preko pc-a i ostalog? znam da se moze preko onog jqe360 ali me zanima kako tocno, jer se bojim da nesto ne zeznem jer znam da se ne smijem spajat na live, pa ako moze kakvo objasnjenje ili ako vec postoji neki tutorial, bija bi zahvalan

Ubodes kabal i sve muke resene, nema sta da se podesava i slicno heheheh vrlo prosto i jednostavno resenje

Na live i da hoces ne mozes, Dash Launch mu ne da da ide, slucajni update ne postoji i tako to, samo bodi kabal i miran si

ma imam slim, pa ima onaj kuki za wireless unutra, znaci samo da se preko ms dashboarda spojim na internet preko svoje mreze i to je to? nece nista eksplodirat? :smiley:

Nece, osim ako nisi ostavio nesto na sporetu :smiley:

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Samo ga tako povezi i vrati se u FSD dole levo treba IP adresa da bude ako je sve ok, Y na igru pa Refresh artwork i sve sljaka

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

hvala :smiley:

e sad, malo sam dosadan al jos jedno pitanje, nece mi se registrira na ovaj realmodscene, jel bi to treba bit jqe ili? pise you do not have permission to join this community. nije da sam im bacija bombu na kucu pa da se ne mogu registrirat

ama covece ne treba ti JQE360 uopste :slight_smile:

sem ako neces na LINK, ali JQE360 je jqe360.com tako da eto

aha, hvala

evo problem na problem, sad mi javlja neki dns error kad idem napravit test za network, kod mene nikad nista neradi iz prve :frowning:

pa logicno jer je LIVE blokiran :slight_smile: to je test za LIVE servis

dakle unesi username i pass ako ih imas za wifi mrezu, DONE zavrsio si vrati se u FSD i testiraj onako kako sam ti rekao za omot, ako radi onda radi sve

ali u FSD mi za IP pise N/A, hmmm

dakle nisi lepo podesio mrezu, tamo kada namestas user i pass, resto sve stavi na AUTO mora da radi onda

jel to u ms dashboardu? kad idem na connect to network, nade moju i pita me pass, ja ga unesem i on sam odma ide na test i izbaci dns error

ne testiras nista, samo se konektuj i idi posle na edit settings ili kako vec, ima podesavanja za mrezu, tipa IP, gateway i slicno, sve to ostavi na auto

i da u MS dash sve

ako ti to ne radi onda tebi mreza nije ok jer do sada nisam video konzolu da to ne moze da odradi tj da se poveze na net kako treba, bilo da je lan ili wifi

da evo ga radi, hvala puno :slight_smile:

al svejedno nisam uspija sta sam tija, nervira me da nema full cover nego samo prednja strana, zadnja je ono default fsd, thief i nascar su mi takvi pa me bode u oci

i jel se mogu na ovaj nacin i title updateovi skidat? samo ih downloadam iz fsd?

razlog tome su nekompletni omoti na JQE360 i to ne mozes da menjas sada, u stvari moze valjda kroz FSD plugin iz web browsera, ali realno ZASTOOOOOO? jel ima napred, teraj brate igraj ne gledas u taj omot sve vreme nego u samu igru… U sustini pojavi se novi omot posle nekog vremena

title udpate da, isto samo download

da udaram lanac i katanac?

stavi i lanac i katanac, uspija san i zadnju stranu sredit, fala majstore :))

Resen i lanac i katanac :emoticon-0100-smile

(yelling in pain after cutting face with razor) and thats how we shave son…

-Homer J. Simpson

LOCK