Instalacija minecraft-a sa update-om

Pokusavam da ubacim minecraft u konzolu i da ga apdejtujem i nikako ne uspevam.Jel moze neko da mi objasni kako da to uradim?
Znam da prebacim igre preko lan kabla, da formatiram fles preko xbox-a, imam i ovaj program horizon.

Sto se tice minecrafta imam 3 foldera jedan je minecraft folder drugi TU19 i treci DLC folder.I ne znam sta da radim.

Sve to stavi na USB i u FSDu preko File Managera Minecraft ubaci u Folder Xbla na interni HDD, TU19 ubaci u Content/0000000000000000/584111F7/000B0000, DLC u Content/0000000000000000/584111F7/00000002 Uradi precicu u Content Settings / Game Paths da ti izadje igra u Live Arcade i to je to.

U internom hardu imam foldere hdd1 i hddx.Ni u jednom ni u drugom nemam folder xbla.U ovom hdd1 imam folder content i tu sam ubacio ovo za tu19 i dlc.Samo ne znam gde ovaj minecraft folder da stavim http://prntscr.com/6oun6f (u njemu isto ima content folder).Moze malo detaljnija pomoc kad sam pravi duduk za ovo.

Probao sam da ubacim taj minecraft folder u novi folder xbla koji sam kreirao u hdd1.I napravio sam precicu za to.i kad sam upalio igru pise dole kao da kliknem da se unlock full game.znaci nista.

a zasto lepo ako vec imas RGH, ne bocnes lan kabl iza , i updatujes TU preko xboxa. Ja sem ubacivanje DLC-a ne koristim komp, vec sve preko xboxa odradim.

Moguće da je DLC zaključan. Ima program, čini mi se XM360 koji prebaciš na Xbox, pokreneš i u njemu otključaš DLC ako je zaključan.

Što se tiče Xbla foldera, ako već nema na hdd-u (hdd1) napraviš i u njega ubaciš igru (kao što ubacuješ u Games folder). Naravno u postavkama skeniranja moraš dodati putanju za taj folder i odraditi skeniranje sistema.

Pozdrav

ja se izvinjavam nisam imao pojma da mogu preko konzole direktno da apdejtujem igru.