Imam par pitanja

Pozdrav svima,nisam zeleo da otvaram novu temu ali nisam nigde mogao da nadjem odgovore.
1.Zanima me sa kojih sajtova skidate igre za Xbox 360?
2.Dali je moguce da sa narezatog diska,izvucem igricu i opet narezem na drugi DVD da je ne skidam? I ako je moguce kako?
3.Jel moguce na Xbox spojiti neki drugi dzojstik a da nije originalni? Mislim na USB dzojstik?

  1. Imaš na forumu temu Piratski sajtovi i tamo ti piše za sve. A imaš i Google.
  2. Da, ali ti treba poseban rezač. Jednostavnije je da skineš igru.
  3. Ne, nije moguće koristiti bilo koje osim originalnih xbox kontrolera.

Hvala puno,nasao sam sve :slight_smile:

Imam jos jedno pitanje,nasao sam jedan sajt dabar je download. Ali kada skinem igricu ona je u *rar fajlovima ali nisu svi.
I kad krenem da ih raspakujem ono krene dokle ima *rar fajlova i onda stane.
Ostali fajlovi nisu *rar.
Evo slika kako to izgleda.


Svi fajlovi su rar ali su pocepani i imaju broj dela, raspakuj prvi fajl sa ekstenzijom RAR i dobices fajlove.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Nema veze koja je ekstenzija, samo odradi extract i teraj dalje.

Uspelo je :smiley:
Jel vama radi abgx??
Meni izbacuje ovo…


Server trenutno menjaju, kada budem na PC ću ti poslati link sa uputstvima.

Ok,hvala unapred :slight_smile:

Evo, ovde ti je sve što ti treba da bi sredio ABGX http://abgx360.xecuter.com/

Skinuo sam abdx360.ini i kopirao u folder StealthFiles,i opet nece da radi. Ne znam sto ne radi?

abgx360.ini file and extract it from the zip archive to the folder [SIZE=3]directly above your[/SIZE] StealthFiles folder

Uradio tako i nece :frowning:
Provukao sam iso fajl igrice kroz abgx360,i dobio ovo.



Dali ce ovo raditi ako narezem?
Nije mi bitno da je siguran za live ovo je za druga on ne koristi live.

Većina novih igara je već namešteno i bezbedno, ali se to radi za svaki slučaj. Pošto on ne ide na Live, teraj dalje i reži.

Nasao sam na YT kako da namestim,radi sada. :smiley:

Sinoc mi pukla 2 diska za GTA5 (Maxell) disk je u pitanju,izbacio mi neki I/O error,mozda zasto sto mi je buffer bio na 513mb a imam 1GB rama.
Onda sam ga vratio na 374mb i onda narezao par XDG2 igrica dobro su narezane.
E sada,sta da radim i kako sigurno da narezem GTA5 na VERBATIM disk posto sam procitao da za XDG3 igrice mora VERBATIM.
Imam ImgBurn i CloneCD.

Vec je receno 100 puta igre se rezu na VErbatim DVD-ovima pogotovu XGD3 - GTA V, ne moze maxell DVD…

Sva pitanja su odgovorena, ispostuj pravila foruma i postovanje tema, jedna tema jedno pitanje.
tema ide na katanac.