Igre, verzije, patch-evi, DLC-evi i slicno VOL.2

Vreme je da i ovo pretvorimo u VOL. 2 temu posto je prva zatrpana raznim postovima…

Dakle tema sluzi za postavljane VESTI o tome koja igra je izasla, koji patch, koji DLC i slicno, sve probleme sa rezanjem, prebacivanjem i pokratanjem na RGH molim vas pisite u odgovarajucim podforumima za to a to su

LT+, Dashboard i LIVE pitanja
Pitanja oko rezanja diskova
JTAG/RGH pitanja

Ajd pa da otvorimo polako novu sezonu :slight_smile:

evo prvi da se upisem u temi sa jednim dlc-em :slight_smile:

** Joe.Danger.2.The.Movie.Nasty.Championship.Pack.DLC.XBOX360-MoNGoLS**

Deadpool XBOX360-iMARS

Već? :open_mouth:

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Ajde RGH-ovci javljajte na sta lici igra, vrijedi li cemu

Već se skida! Javljam utiske kad odigram malo.
Edit: Koliko leechera i na privatnom torentu pa ne skida full brzinom. Auh…

poenta je da ime vise SEEDER-a a ne leecher-a… seederi su oni koji daju, a leecheri oni koji skidaju, a 90% njih nema kompletno skinuto niti dobar UP tako da…

Upravo tako. Sad mi brzina varira od 90%-100%, valjda će se stabilizovati da skida full konstanto. Ovim tempom za 2 sata skinuta igra, pa da prebacim i pokrenem pa javljam utiske.

ja stavljam popodne pa da vidim… sve osecam da ce biti ala spiderman ili ti sucky :wink:

postavljeno vec pre par h…

Ovo su neki moji utisci o Deadpool-u nakon odigranih 3 sata. Pre svega, Deadpool je maestralno odradjen kao lik, urnebesan je, stalno prica neke gluposti, svadja se sa glasovima u glavi, skroz su ga vrhunski odradili. E sad, sto se igre tice, ona je susti prosek. Klasican hack and slash sa budzenjem I kupovinom oruzja, pravljenjem combo-a itd. Jednostavno, sve u igri je prosek. Nista ne radi lose a opet nista specaijalno ni ne nudi. Pucanje iz pistolja je pomalo mucno, borba je odradjena solidno sa sve specijalnim potezima… sto se grafike tice, framerate veci deo vremena opada, grafika je pomalo ruznjikava sa drhtajucim ivicama, sa standardnim dizajnom nivoa. Od mene 6/10 ali tako sam se i nadao. Najveci razlog zbog cega bi je definitivno trebalo probati jeste sam Deadpool. Skroz je lud.

Ok, igra je kao .iso velika 8.13GB. Kada se otpakuje pomoću XBC ima 4.86GB. WTF? Jovan je opisao kao prosek, a i ja ne očekujem više. Probaću pa javljam utiske.

To je većini i jedini razlog :smiley: Najvažnije mi je da je Deadpool odrađen kako valja i da Combat nije neko neigrivo sr*nje, za ostalo, nije ni bitno.

Pa ono, Skyrim je 3 i nesto gb kad se otpakuje. I jos par igara su dosta male kad se otpakuju.
Inace, pustio da se skida, cisto da dobijem seed na BCG, ali tesko da cu uskoro moci da je odigram. Zapoceo Metro LL, a i za to slabo imam vremena.

Ma idi begaj ovo crtani…

Kopija Mirror’s Edge i Just Cause…

Sacekacu PC verziju, trebalo bi ovih dana… Ako je grafika tako losa za 360.

Nije toliko losa, da bas kazem da je ocajna. Prosecna je, isprane teksture, krzave ivice, neoptimizovan frejmrejt… vecinu tih stvari ce resiti prvi TU, pretpostavljam. Inace, bar je pocni na kutiji, da vidis samo koliko je nenormalan Deadpool :smiley:

Citajte stripove dp-a, odusevice vas. Ja sam preko 200 procitao

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

A šta si očekivao? Deadpool je jedini lik koji zna da je lik u stripu i lud je. Sad tu ima neke moći ubačene, ali je poenta da je on u osnovi jedan veliki ludak, tako da je i očekivano da bude cartoonish