Igre koje vredi odigrati na PS3

Pored svima vec poznatih:
1 .Uncharted 1,2
2. God of war 1,2,3
3. Heavy rain
4. Metal gear solid 4 Guns of the Patriots
5. Kilzone 2,3
Sta jos vredi odigrati na Sony Playstation 3 konzoli.

Uz ovu bi jos dodao InFamous 1,2 i Resistance 1,2,3

Dodao bih Gran Turismo 5 i Ratchet & Clank: A Crack in Time. :wink:

Yakuza 3 i 4, ko voli.

Ja bi od svih PS3 naslova odvojio kao najbolje Uncharted,GOW i InFamous.

Da li mislis na igre koje vredi odigrati, ili na igre za koje vredi dati pare :wink: ?

Ako mislis na mene,mislim na igre za koje se isplati dati pare a i vredi kupiti PS3 radi tih igri a to su kao sto sam gore rekao Uncharted,GOW i InFamous.

Ja sam mislio na igre koje su interesantne a nema ih na xbox-u (piratizovane ili original igra je i dalje ista).

Demon’s Souls
LittleBigPlanet 1 i 2
MotorStorm-sva tri dela

Heavenly Sword
Siren Blood Curse
Socom 4

PO gledanju na YOUTUBE mislim da je Resident Evil onaj rimejk ZAKON!!! Inace sam FAN samo i uglavnom te igre,nqa zalost nema vise mozgalica vec sad samo idu na rokanje i pcanje u ostlaim delovima…

Jos nekoliko naslova koji su mi jako dobri, a ekskluzive su :

Valkyria chronicles

Ratchet & Clank ceo serijal

Ico & Shadow of collosus ( remasterizovano sa ps2 )

Ninja gaiden sigma

Buzz quiz

3d dot game heroes

Sly kolekcija

i Afrika koja se nije dopala solidnom broju ljudi, meni je bila krajnje relaksirajuca i lepa igra.

Super je Buzz kviz jos pogotovo ako imas i ona 4 buzz kontrolera(buzzere)…ja zena i mala svi skupa znamo svako toliko zaigrati…pa ti pogresi pitanje :cake: u leti glavu :slight_smile:

uncharted 3 samo treba da se sredi taj prokleti 3.72.

Neznam koliko si upucen,ali fix za u3 i bf3 je odavno izasao i moze se igrati na 3.55cfw-u :wink:

Probo sam da ga skinem i jedno i drugo a u oba slučaja nisam mogo da raspakujem pola arhive. I da jesam taj fiks nepali traži 3.72.

Vrhunska zahebancija, imam buzzere :smiley: Ja zenu ne mogu naterati da igra to, odbija saradnju, klinac hoce, ali je malo jos da bi stigao da procita pitanja i da zna veliku vecinu odgovora, ali sam drustvo skroz zarazio, pa se mlatimo kao ludi :smiley: Imam onaj Quiz Tv i Quiz World, Tv mi se vise svidja, ali i ovaj drugi je ok skroz. Imas jos jedan sasvim dobar kviz ( nije kao buzz, ali je zabavan sasvim, a nije ekskluziva ) - National geographic challenge.

Ucharted 1,2,3
Heavy rain
GOW 3

od buduci naslova Ni No Kuni i Last gardian