Igre koje insaliram nece da se pokrenu

Kao sto pise u naslovu, instaliram igru (ISO2GOD) i prikaze je medju ostalim igrama ali kada hocu da je pokrenem ne desava se nista…to mi se desilo na zadnje dvije igre koje sam instalirao…Ostale igre normalno rade i instalirane su na isti nacin kao i ove dvije sto me zezaju (ISO2GOD).

Pojasni “ne desava se nista”. Crn ekran, ili izbaci neki konkretan error? Koje igre? Verzija MS dashboarda? Imas temu u ovom podforumu u kojoj pisu pravila za postavljanje tema, moras nam dati vise informacija. http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=8294

Ni crn ekran ni error, nista se ne pojavi tj ostanem u onom izboru igara “xbox 360 games”
Zaboravio sam da napisem dodatne info :slight_smile:

JASPER 120gb
FSD 3.0 rev 735
karnel 2.0.16747.0
Igre grid autosport i forza horizon 2

A da li si probao da pokrenes igru iz file managera tako sto ces da kliknes na default.xex unutar foldera u kome je igra? :slight_smile:

Nisam zato sto sam instalirao preko iso2god a koliko znam onda nemam default.xex ?

Da, i ja pitam gluposti… Ako i dalje imas .iso fajl, probaj da ekstraktujes preko XBC pa probaj onda opet da pokrenes. :slight_smile: Nista te ne kosta.

Probacu tako mada mi je cudno da nece da pokrene posto sam na isti nacin instalirao ostale igre i rade sasvim normalno. Probacu preko XBC pa javljam sta sam uradio :smiley:

Probaj, a ako ne uspe, predlazem instalaciju svezeg FSD-a, ionako vidim da nemas najnoviju verziju. :wink:

Mozda ce ovo pomoci naime meni se desava da stistnem A kod neke igre otvori mi cover sa strane i stisnem A da je upalim nista se ne desava i onda tako par puta moram kliknuti A da je upali probaj to …

Nema veze i iso2god fajl veliki je izvrsni i pokrece se iz filemanagera, moze i tako da proba .

Neke igre ne rade kako treba sa ISO2GOD, da li imas instalirane AVATARE nije ti zasivljen avatar u FSD-u?

Izgleda je bio los ISO fajl od igre, skinuo sam drugi i radi normalno. Hvala na pomoci :smiley:

Moze lock onda :slight_smile: