Igre, JTAG/RGH, Kabl

Imam nekoliko pitanja i molio bih odgovor.

Ako uradim JTAG/RGH onda igre mogu da instaliram sa internog diska i DVD mi vise nije potreban?
Cita igre iz svih zona NTSC, Pal, Free?
Da li se konzola vise greje sa JTAG/RGH?
Gde moze da se kupi kabl Xbox-HDMI i kolika mu je cena? Ja sam iz Beograda.

Unapred zahvalan, Igor.

1.Da
2.Da
3.To nisam siguran, posto ne znam temperaturu box-a bez rgh, neko iskusniji neka ti odgovori
4. Pisano je na milion mjesta, imas ih na svakom koraku, ali neka se javi neko ko zna neku tacnu lokaciju

Kada se uradi RGH / JTAG konzola se isto ponasa ne greje, ne dobija vise 100konjskih snaga da bi trpila opterecenja.
Znaci to da RGH utice i skracuje vek konzoli je cista glupost!
Postoji jedan HDMI i on je isti za sve uredjaje-fizicki, samo su proizvodjaci i cena razliciti, samo sto na trafici ih nema… :slight_smile:

Sent from my IRC using Twitter

A ako te bas zanima gde tacno da uzmes hdmi, ja mogu da ti kazem da sam ja narucio iz Virtual shop-a (virtualshop.rs), i posto si iz Beograda imas i opciju posiljke Danas za Danas, ali valjda ako narucis do 12 sati nisam tacno siguran, pogledaces. Kabl je kvalitetan, i super je, salje 1080p odlican signal. Ako bas hoces da odes do njih mislim da im je adresa Bulevar Mihajla Pupina 85, iza Palate Srbije, ako su jos uvek tamo.
Konzola se ne greje vise, ja licno imam slim pa mi je i svejedno jer mu je ok i kada je automatski, ali kad uradis rgh imaces opciju da podesis kuler, ja sam moj stavio na 65%, temperatura mi je na automatski bila do 78, sad mi je do 58 i to kad je toplije i kad ne pustim klimu.
Igras sve igre naravno, bez diska, ja moj drajv i ne koristim, sve je na hardu, prebacujem preko lan-a sa kompa, a ako imas veci usb stick mozes i tako, ili externi hard disk pa na njega ubacis.