Igranje FIFA 19 / AC: Origins igara u 4K na Xbox One X dovodi do nestanka/pucanja zvuka iil beskonačnog učitavanja?

Ljudi ja imam problem sa konzolom i ne znam vise sta da uradim, kupio sam FIFU 19 i poceo da igram, u opcijama namesteno sve u 4k i odigram npr. jednu tekmu i krenem sledecu ili mi pukne igra ili mi nestane zvuk u toku meca, al kad mi nestane zvuk pusti me da odradim utakmicu ali posle ucitava beskonacno moram da resetujem konzolu a nekad ima zvuk normalno sve al pukne pre nego sto pocne mec u onom intru dok igraci izlaze na teren. Slican problem sam imao sa Assasins creed Origins.

Ja imam isti problem sa Origins-om. Dešava se da nema zvuka kad ugasim konzolu iz igre, a kasnije kad upalim da opet igram pa iden na resume, onda nema zvuka. Rešim tako što ugasim igru, ponovo je startujem i onda ide sve normalno, ne gubi se više zvuk. Probaj tako.

Ma jesam ja je uvek ugasim i upalim kad se to desava al nije to resenje to bi trebalo da radi normalno a ne malo, malo pa se to desi.

Koji TV imaš?