Igra koja vas je najvise iznervirala?

Uspeo si 20 minuta da odigras? :eek: :smiley:

Guitar Hero koji god ocete :smiley:
Jednostavno mi nije jasno kako neki ljudi odsviraju pesmu na expert uopste pa to je mucenje za prste :smiley:
Neke pesme su teske i na mediumu a kamoli tek na expu :slight_smile:
Npr iz guitar hero 3-jke Through the fire and Flames- na Easy-ju nije bas laka,a na mediumu sam je jedva presao

Da. Za divno cudo:rolleyes:

ja sam se maltretirao dva sata u nadi da će se nešto popraviti. jok.

Gears of War 2 multiplayer.
Svi koji su igeali na Live-u znaju zasto :rolleyes:

ne bih rekao. ja sam se jedino nervirao kada je očigledno da protivnička ekipa farmuje kill-ove ili je loš net. Možda za tebe, ali ne i SVE koji su igrali, posebno na Live-u.

Mislim da je Nikola mislio na česti “lag” koji se javljao u partijama, i to je umelo da bude frustrirajuće, ali onda, opet, naiđe jedna partija kako treba i sve je na svom mestu!!! Savršeno!

Street Fighter IV, bez sumnje igra koja me ja najvise iziritirala…

GUITAR HERO 5 - neznam kako se pokreće igra sa običnim kontrolerom.
Da li uopšte može da se igra bez gitare?

Sto bi uopste hteo da igras bez Gitare sa game pad-om? A i uostalom ni ne moze da se pokrene…

Na to sam mislio.
Svi imamo 1mbps net, jedino Voja imao 3mpbs (valjda), ali njemu stalno puca veza.
Ja sam dosao do 14 lvl u Gears-u.

Matchmaking sistem u Gears-u je dosta skrnav ali kad jednom ubode partiju da valja bude super zabava.

PS: Sad imam 5 mega, haza :smiley:

EDIT: 1600th post :woot:

Koliko placas 5mbps majke ti?
'Ocu da vidim da se prebacim na SBB kablovsku, pa da uzmem i njihov net.

Pa nemam gitaru.E jbg…

nikola- znam da je sbbov net od 4mbps 1390 dinara stim sto moras da potpises ugovor na godinu dana

Jeste 1300 sa ugovorom na godinu dana.
Steta,ja ih pitao da li moze sa brze brzine na sporije,pa ne mogu 30MB,potpuno durgaciji ruter je nego od Scientific Atlanta,jer je njen limit 8 megabajta.
Tako da imam 7000 viska,a od viska ne boli glava :D.

Jeste 1300 sa ugovorom na godinu dana.
Steta,ja ih pitao da li moze sa brze brzine na sporije,pa ne mogu 30MB,potpuno durgaciji ruter je nego od Scientific Atlanta,jer je njen limit 8 megabajta.
Tako da imam 7000 viska,a od viska ne boli glava :D.

Planiram da se prebacim kod SBB-a, na neki brzi DL speed. Ubise me ovi iz Euneta, stalno im se u poslednje vreme kida veza.

A sto se tice threada, najvise me je iznervirao Street Fighter IV, kada u story modu lika dodjem do zadnjeg bossa - Setha, i onda obrise pod samnom. :slight_smile: Posle malo vezbe izjednjacivao sam, ali opet, poludeo sam bio.

definitivno je nba 2k10 u pitanju, ta me je igra toliko inrevrilala da to nije moguce recima opisati, ali posle igranja glupe igre meni treba jedno 3-4 sata za mentalni oporavak, vecu glupost nisam video a opet sam je igrao mnogo puta.Znam da deluje pateticno ali me je ta igra toliko izludjivala da sam ja samo zbog nje bio neverovatno nervozan po ceo dan.Bavio sam se kosarkom 8 godina sad radim kao terener, i ne mogu da verujem kakvu su gklupost napravili, zakleo sam se da nikad vise necu da igram tu igru.

A jel to protiv kompa ili te je neki zivi protvinik doveo do ludila?