Horori

Gledate li sa drustvom uvece nekad po neki Horror.
Mi se okupimo uvece e svi se ukenjamo.
Ima onaj Shutter, Grudge 1, 2 i 3.
Njih se stransno uplasimo.:smiley:

Koji su vasi Horrori koji su vam dali neki veliki utisak u dusi.:D:D

Kada sam bio klinja josh u osnovnoj gledali smo neki takoreci “horor” s nekim garijem sa kukom na ruci koji je ubijao ljude…:eek: Od tad vise ne gledam horore, verovatno bi se sada smejao tom filmu ali neka hvala, sto bi sebi skracivao zivot :smiley:

Ovaj Grudge i Shutter nisu Horori tog tipa koji si ti gledao.
Ti si gledao, samo klanje, klanje i naravno klanje.:smiley:

Pogledaj samo slikicu ovih filmova. Ovaj Shutter je Japanski, a Grudge ti je Japansko-Americki.
Oni nisu koljacki, oni zrtvu plase na smrt.:smiley:

Takozvani flesevi su mnogo bolji nego pre.
Vidite neki trailer ovih filmova. Nije bas slatko ih gledati.:wink:

Pre sam zesce vole horore al su me sad smorili. Nema prakticno ni jedan da je ista strasan i da ne znate koje ubica ili kako ce biti kraj ili kad ce neko da iskoci i ubije garia. Skoro sam gledao The Horseman, Saw, Se7en. Treba da dodje neki reziser sa inovantnim idejama za ubijanje za osecaj kad nesto treba da iskoci a ne da stave muziku pam pam pam paaaaam i da se svi uplase kad iskoci gari i nekog zakolje. Gledao sam Shutter i nije los al ipak…

Da, ali odgledaj i Grudge. Fora je u tome sto je lik sam posebi strasan. Bela Japankinja sa dugom kosom. U Grudge-tu ona se dosta i pomera.
Ne znam kolko si star. To sve zavisi kolko imas godina.:slight_smile:

U shutteru odmah na pocetku imas flesh u slici onoj.:smiley:
To mi je bio prvi strasan Horror, a u kome zlo uvek pobedjuje.
Mogu da kazem i da je Alone film dobar.:smiley:

Ljudi pogledajte ovu bolestinu, nije horor, ali ima bolesnih scena.Battle royale…
A omiljeni horori su mi svi delovi kocke…Takodje mi je dobar dreamcatcher, vise se ne secam sta se desava, ali znam da mi se svideo kada sam ga gledao:D

E,imam jednog ortaka koji se rastura od horora i kaze da je jedini horor koji je uspeo da ga uplasi number 23…

Po meni je Krug najbolji horror … Ovi novi holivudski su smeshni … :rolleyes:

Zasto 23? Dobar je film ali prakticno i nije bas horor.

Ne znam…
Nisam gledao tako da ne mogu da pricam…
Kaze mi on kao posle gledanja filma tripujes i izvaljujes da sve oko tebe sadrzi br.23 i tako to…:eek:

Ja obozavam horrore a sto je jos bitnije i zenica takodje :smiley:
U hororcima mi se ne svidja posto ima mnogo amaterizma,danas je tesko nacin zanimljiv horror,onako sto mi je ostavilo utiska su

1)Descent
2)30 Days of Night

Preporucujem ! :smiley:

Sjećam se još neke proslave Helloweena na kojoj smo gledali Zlo oko nas… Ja i frend se dogovorili da zavrišrimo u isto vrijeme, a ostali nisu ni skužili , mislili da se to neko vrišti u filmu:D

Darkons ja sam sa prijateljima gledao krug. Da smo u jednoj situaciji poceli da se deremo da ovi pobegnu od nje. Nista posebno samo je odlicna prica. Nisam gledao Japanski.

Seriously how old are you?

Meni sve to super ali jedni film na koji je meni ostavio jak utisak je neki kad sam imao 5-6 godina,nesto horor craft ili slicno,na svermirskom brodu neki lik sa belim licem i svim bodljama na glavi,pa se secam nesto policajcu se otkine koze dok je u liftu…

Hmm mozda Hellraiser, mada tamo nema svemirskog broda kad razmislim … :slight_smile: Na meni su vishe ostavile horror igre utisak nego horror filmovi … Recimo Silent Hill 2 i 4 su mi super , 3-jku nisam igrao ali kazu da je odlichna. I oni prvi Resident Evil-i na ps1 su dobri bili …

Sječam se da sam jendom s frendovima gledo neki film di neki lik igra neku horor igru pa mu se sve to iz igre događa zaprave. ne mogu sada da se sjetim… Dali zna neko ime filma? Htjeo bih jednom opet pogledati…

E jeste Hell raiser

:smiley:

:slight_smile:

:eek:

:frowning:

To ono sa ruzama? Ako je to, onda je Stay Alive, pogledaj na googlu

Je, tako se zove, hvala:D

Za oko dve nedelje izlazi novi deo Rob Zombie’s Hallowina shto je moderni remake od proshlih delova, ovo nikako ne propushtam, gledao sam sve delove sem prva dva i dobri su filmovi.