Horizon Zero Dawn izlazi 28.02.2017, novi trejler i Collectors Edition

Horizon Zero Dawn: New Trailer, New Release Date

We’ve been quiet in recent months, but rest assured that development on Horizon Zero Dawn is still going full steam ahead! In fact, I’m excited to be able to break the silence today with an all-new trailer focusing on our lead character Aloy. We’re exploring the mysteries of her origin, her journey as an outcast and the events that set her on a dangerous quest.

As you can see in the trailer, we’ve decided to push the release date for Horizon Zero Dawn to February 28, 2017 in North America, March 1 in Europe, and March 3 in the United Kingdom. It wasn’t an easy choice to make; we know many of you have been anxious to play the game since we first announced it. However, we also want to ensure that Horizon Zero Dawn lives up to the visuals and gameplay quality that our games are known for. The new date affords us the extra time required to deliver fully on our ambitious vision for Horizon Zero Dawn.

We realize that this decision may not please everyone. At the same time, we’re confident that the advantages of the additional development time afforded by the new date will become clear in the coming months, as we start to share more cool details and videos from Horizon Zero Dawn. We really, really appreciate your patience and continued support, and look forward to bringing you the best game we possibly can in February 2017.

Hermen Hulstn - Managing Director, Guerrilla Games

blog.us.playstation.com

Očekivano, kad su toliko ćutali o igri. Sledeća igra za koju očekujem da će biti odložena od ekskluziva jeste TLG, mada ko zna, možda zaista izbace tu igru ove godine.

1 Like

Neverovatno je kako mi se ova igra od prvog trailera svidela i koliko cekam ovo igru da izadje. Ja mislim toliko da koliko ne volim RPG igre, da cu ga(RPG) nakon ove igre toliko i zavoliti. Samo da nesto ne krene naopako - misleci da igra ne bude ono sto ocekujem.

1 Like

Pa, ako igra zaista toliko podseća na Monster Hunter i slične igre koliko mi se čini, onda će RPG elementi biti minimalni, u rangu Borderlandsa.

Neka ih bude - RPG elemenata kao u Division-u i ja sam malo je reci presretan, onda samo preostaje cekati da ovo cudo - igra izadje.

Jako mi se dopada ovo sto vidim za sada!
Guerrilla Games cenim zbog KIllzone serijala (da znam da nije neki reper ,ali ja Killzone gotivim :D)

Po internetu nema preterano dobru reputaciju, pogotovu Shadowfall, iz nekog razloga.

Still, jedva čekam da vidim kakva će ovo igra biti. :slight_smile:

Rekao sam to jer ima onih koji se podsmevaju serijalu (na netu prvenstvenu),licno mislim da je kz zasluzio veci respect.
Po meni su Kz igre skroz gotivne.
Slazem se da je kz 2 odlican pa i 3 dok mi je shadow fall bio nekako meh dobra grafika ostalo tanko , dobro mozda sam i ja imao velika ocekivanja posle kz3 , ali opet iznad proseka sigurno!

1 Like

Ma meni je Killzone serijal tata od igre. Prvi deo nekako “najlosiji” ali od drugog dela se vec da videti veliki pomak, pa 3 deo , Shadow Fall, sve skupa tata i mama od igre. Odusevio bi se da najave 4 deo.

2 Likes

Mene ovo neodoljivo podseca na Enslaved

1 Like

Trailer je fenomenalan, deluje da ce biti dobar naslov ali posto nema informacija ceka se gameplay klip i da vidimo da li je RPG.

Bogami debelo sam impresioniran. Grafika naravno kida, al ta daleka buducnost sa robotskim zivotinjama u kojoj su ljudi zaboravili svoju visokotehnolosku proslost me najvise uzbudjuje. Obozavam takve price.

2 Likes

Horizon je meni od svih igara koje sam video do sada, najiscekivanija, ma da se za nju znalo jos tamo od proslog E3, ali i dalje…stoji pod no1 .

Moze se sada vec reci da PS4 ekskluzive kidaju. Ali mi nije jasno kako se ovo uklapa u timeline skorog izbacivanja PS4K… mozda ce, na kraju krajeva, samo pokriti igru sa 4K patchem, cisto da se kupci ne bi osecali totalno trulo sto su kupili igru za old gen konzolu. Ne znam kako da posmatram sada ove buduce najave, i ne znam sta im je sve to trebalo…

Malo je melodramatican pocetak nadam se samo da ce pronaci balans izmedju over the top desavanja i pomalo cheesy karakterizacije likova i price(ne bih voleo da ima previse ozbiljan ton)… Informacije kojima raspolazem govore da im na razvoju kvestova radi osoba koja je radila na witcher 3(konkretno kvest linija bloody baron), a glavni storibord im radi pisac nju vegasa…Mozda to garantuje nekakav nivo kvaliteta, ono sto raduje je novi ip i situacija u kojoj gg funkcionise kao windows(ides ides pa valja).Bicu umereno optimistican.I iskreno muka mi je vise od odlaganja…

2 Likes

[quote=“asdfghjkl, post:17, topic:10879, full:true”]
.I iskreno muka mi je vise od odlaganja…
[/quote]Samo da ne naprave isto, da je opet ne odgode :slight_smile: .

Ovu igru stavljam u kos sa tw3 i f4 tj nesto sto me nikad nece zanimati

Toga se jedino i bojim posto ne volim, tacnije nisam neki ljubitelj RPG igara a pogotovo tog tipa TW3 i F4, ali nadam se i “molim boga” da ce nakraju ispasti ovako, kao sto daemon kaze:

Vicer je sam vrh trenutne ponude fantazi rpg-a(ko voli), a sto se tice f4 prosto se covek zapita gde odose sve pare od skajrima kad ni raspali endzin nisu uspeli da promene(ah da sad se bave i mnogo vecim izdavastvom) a da ne govorim o ostalim aspektima igre…Horizon je koliko sam razumeo akcioni rpg sa naglaskom na borbama barem iz onoga sto su prikazali pa spram toga mozda i ne treba ocekivati nesto previse u smeru gore pomenutog w tako da…

Naravno, ako ovo sto gledamo nije PS4.5 verzija :smiley:

On topic, ovo ce barem koliko ja kontam biti akciona avantura sa RPG elementima. Im in :slight_smile:

Sudeci prema onome sto smo videli u Unchartedu4, i “obican” PS4 je verovatno sposoban da izgura taj kvalitet grafike.

1 Like