Horizon Forbidden West - Story Trailer | PS5, PS4

Koja je poenta ovakvog posta? :grinning:

3 Likes

Pa zato sto smo mi ostali poceli vec preterano da seremo i pisemo hvalospeve :joy:
Red je neko da presece da nas ne usere monotonija!

Iskreno ja ne vidim razliku izmedju PS4 i PS5 verzije, ono i ako postoji zanemariva je , tako da onaj ko se mozda necka da li da odigra na PS4 ili da saceka dok ne uzme PS5 mislim da nema potrebe za cekanjem i da moze komotono da odigra i na PS4 , a eventualno onda ako mu se igra opet samo da upgradeuje igru na PS5 verziju.

Ne možeš da donosiš zaključkne na osnovu jednog video klipa. Probaj obe verzije pa sudi. Ovako, ne tražite izgovor da je igrate na PS4 :rofl:

2 Likes

XBR plavi:

Salu na stranu, odbijati igrati te open world igre koje zahtevaju stotine sati postaje razumljiv argument, i mogu da razumem.

Ali ipak Horizon je biser koji se mora odigrati.

7 Likes

Kaže neko koji je proveo stotinu sati sakupljajući mesece u Super Mariu :rofl:

Pa pisu lepo da i pored lagane igre predje se sve za oko 30-40h tako da nije ovo ta grupa igara gde na kraju molis boga kada ce kraj.

1 Like

Sto se tice samih detalja sveta deluje da su obe verzije podjednako detaljne i nema toliko primetnih razlika. Ovde je razlika najveca u rezoluciji i broju frejmova. E sad opet kad pogledamo koliko je PS4 matora konzola i koliko snage igra da ovako gura ovo je super. Tako da ne vidim problem odigrati je i na PS4.

2 Likes

Pa dobro, kaze covek da mu prica, atmosfera prvog dela nije legla. Zato mu je i tesko sada neke sate da ulaze. Mislim nisam njegov pro bono advokat… neka se sam brani. :grinning:

1 Like

Rekao sam sta sam imao, odoh da cepam Uncharted 4 i Halo Infinite

Mozemo da citiramo Nikolu. :smile:

:rofl:

image

4 Likes

Pa i nema neke razlike u verzijama igre, osim bolje rezolucije, duplo boljeg frejmrejta, boljeg osvetljenja, bržeg učitavanja i možda još nekih sitnica :grin:

6 Likes

Kao golf i audi

3 Likes

@jahalang0112 uvek mozes da uzmes po skalperskoj ceni, predjes Horizon i prodas po jos skalperskijoj ceni kao sto radi Mladja :stuck_out_tongue:

1 Like

Koliko se trenutno krecu po oglasima? Bacio sam oko na brzaka i vidim 650 plus.

Pa da neke primetne razlike nema i mislim da je PS4 (pogotovo PS4 Pro) sasvim dovoljan za jedno normalno iskustvo uzivanja u ovoj igri , ono mozda PS5 verzija malo bolje radi samo u smislu vise slicica po sekundi (sto vec oko malo tesko i da detektuje), brza ucitavanja i takve sitnice sto je svakako plus ali ipak to ne menja sam dozivljaj i iskustvo igranja ove igre.

Tako da kapiram da onaj ko mozda ceka da uzme PS5 da bi odigrao ovu igru da zaista nema potrebe to da radi , pogotovo sto koliko sam ispratio nadogradnja na PS5 verziju ce biti besplatna.

1 Like

37 posts were merged into an existing topic: Horizon Forbidden West (MT) (PS4/PS5)