Homefront

Radnja Homefronta se dogadja u bliskoj buducnosti,tacno 2027 ili 10g. nakon sto su SAD dozivele ekonomski kolaps.Naravno Severna Koreja je istog trenutka odlucila okupirati Severno Americki kontinent.

Nesto manje poznato je da je scenari za igru napisao John Milius,koji je ujedno i koautor scenaria za sada vec legendarni film Apokalipsa danas.Milius je scenari napisao i za film Crvena zora,u kojem je opisana svetsko-kubanska-latinoamericka invazija SAD-a,te gerilski rat americkih tinejdera protiv okupatora,sto sve skupa poprilicno potseca na Homefront

Developer:Kaos Studios
Publisher: THQ
Platform:X-Box 360,PS3,PC
Genre:FPS
Release date :18.3.2011

Radnja i prica same igre

https://youtu.be/ZlY5HgP8CnU

Trailer

https://youtu.be/wuCcZnVPDpc

Multiplayer Preview

https://youtu.be/n350xAeXcLY

Datum izlaska je 15 mart,ali ovo se vec igra na Xboxu,a i na PC-ju ce uskoro

Kako mislis igra se vec na xbox? ja nigde nevidim da se pojavila…

15 mart je za USA,igra izlazi svugdje u EU 18-tog marta,ako je oped ne odgode kao do sada.
Kako mislis “ovo se vec igra na Xbox-u”???

@Dejan-k
Takodje ne vidim da se negde pojavila na torrentima,mozda ima promo disc pa igra?!

ne igra se na xbox-u nego na pc-ju, za pc se vec pojavila dok za xbox jos uvek nije

Za PC da jos jucer ujutro,Homefront.Multi9.CLONEDVD.READNFO-P2P
Naci uskoro bi je mogli zaigrati na Box-u :heart:

P.S.
Ovo verujem da cu igrati bas sa gustima,igra me ful potseca na MW2

Dobro je nisam corav :slight_smile: Nadam se da ce se uskoro pojaviti…

Prije 30 min se pojavio na torrentima :tap::heart:,jedva cekam sutra da pocnem igrati :time:

Ovo deluje zanimljivo, mogli bi odigrati na live-u neku partiju kada izadje.

Mozda nas malo zaokupi do izlaska BF3 :slight_smile:

@Brane
Što da ne, ne izgleda loše…

Ispašće da hejtujem opet, ali ako je Half life san Gordona Freemana, ova igra je sigurno njegova noćna mora. Ne sumnjam pak da će se intelektualno napredni prosječni američki teenager, primiti ko jutarnja rosa na cvijet maslačka. Mada ova grafika u stilu City 17 mi budi nježna osjećanja… :hm

Pa hoce li trebati neki pass code za ovu igru da bi se igrala na live-u, jer koliko znam ovu igru pravi thq a oni su prvi uveli taj pass code na igri ufc

Nisam inpresioniran ovom igrom nimalo.Nisam imao nikakva ocekivanja jer me igra nije zanimala i ispalo je da sam bio u pravu.Od grafike,pa do gameplay-a i price,nista mi se ne svidja i ovo je jedna od retkih igara za koje zalim da sto sam potrosio disk na nju.Ne znam kakav je mp nisam ga probao,niti nameravan,ali ne verujem da je ista bolji,tako da ostajem pri cod 4. :smiley:
Samo moram da naglasim da igra ima solidno framerate padova i teksture su poprilicno lose.Ja nisam neko kome je grafika najbitnija na svetu ali moram reci da je ova igra izgleda poprilicno lose,ali ne bi bilo problema sa tim da nema toliko padova fps-a,koji mi uniste zelju da igram ovu igru.Dao bih joj 3- :ne:

Meh, videlo se iz aviona da ova igra nece biti bog zna sta – u najboljem slucaju mogla je da ispadne zabavna, u najgorem dosadan i genericki suter. Nisam probao, ali deluje kao da je ovo drugo.

E sad cu da ti kazem… da znas da si u pravo po pitanju ovog drugog. Prosto sam neprijatno iznenadjen. Cak mi ni grafika nije nesto spec. Sad skidam za PC da je poteram u full-u (pa cu dati moju finalnu rec za grafiku) ali je igra prosta i najobicnija pucacina kakve su Black Ops i Medal of Honor. Stvarno igre postaju sve tuplje i tuplje. Idem da od drugara uzmem Sony 2-jku pa da krenem Metal Gear Solid. Razocaran.

Htedoh reci: Ako ste bas ogrezli ljubitelj FPS-a onda snimite… u suprotnom… precerdali ste DVD DL. Majke mi.

Edit… lol pa ja nisam ni skontao da sam dimotovan. Nisam vishe GOLD… buuuuu smrc :lol:

Homefront.Weapon.Camouflage.Pack.DLC.XBOX360.XBLAp
Homefront.Express.870.Shotgun.DLC.XBOX360.XBLAplus
Homefront.Battle.Code.DLC.XBOX360.XBLAplus
Homefront.Advanced.Armory.Pack.DLC.XBOX360.XBLAplu.

Heh, skinuo igru, pročitao vaše komentare, i obrisao je sa HDD-a!

Veruj mi nista nisi pogresio. Stvarno treba imati onu stvar pa ovako nesto izdati posle, ipak mega, hitova kao sto su CoD i Medal of Honor a nesto pre Crysis-a, Fear-a 3.

Na gamespotu su komentari “Cao Call Of DutY”, i sve desetke od clanova.

Auuuuu dokle ce vise da nas smaraju sa tim jeftinim americkim kvazi-patriotizmom :frowning:

Ovo cu da odigram jedino ukoliko bude moglo da se igra sa Severno-korejskim vojnikom.