Hogwarts Legacy {MT}

Ovo sam stavio na listu. Ali ne bih dao jace od 20e za to. Cekammmm

O ovoj igri sve nesto pricaju. :thinking: Sleeper hit za ovu godinu?

Why notā€¦ Ne jedna nego 2 AAA igre u kojoj vodite carbnjake. Mogla je i gore da pocne ova godina.

1 Like

Hari Poter je jako popularan IP, veliki broj ljudi želi da to iskusi kroz igru, koja pri tome izgleda vrlo lepo i budžetno. Nije da sam zainteresovan, ali razumem hype.

1 Like

Ja udario preorder na xboxu. Sad čekam 10 dana pred izlazak da me obraduju sa stanjem računa :joy:

2 Likes

Ja jedva cekam ovo. Malo sam preterao sa ocekivanjima pa se nadam da nece razocarati.

1 Like

I meni je ova igra na radaru, ono Å”to sam video baÅ” obećava a nemam neka preterana očekivanja, videćemo mogla bi da iznenadiā€¦

1 Like

Ja sam tek prije par dana saznao da ovo ne radi Avalanche Studios (Just Cause, Mad Max) nego Avalanche Software (Cars, Toy Story, Hannah Montana, razni portovi). Očekivanja su mi umanjenja, blago rečeno :smile:

1 Like

Oba studija su krem de la krem sto bi rekao Del boj :smiley:

2 Likes
2 Likes
1 Like

Skoro ni riječi o priči/voice-actingu, a upravo to mi djeluje da bi mogla biti najslabija točka.

Pogledaj ovde.

1 Like

Deluje veoma primamljivo. Mozda uradim prvi pre-order u zivotu :sweat_smile:

1 Like

Deluju mađioničari super, ali nije neÅ”to moj fazon

Meni je gotivan taj svet i sve oko toga i ovo mi je super da kao na neki nacin mogu da procunjam. Realno mi vise odgovara neka radnja iz Fantasticnih zveri nego Hari Potera ali avaj. Mozda i to bude ukljuceno u neku narednu igru.

1 Like

Ne znam ko im je igrao ovo ali vrti ovu kameru katastrofa :unamused: :face_with_raised_eyebrow:

Zna li se negde sa sigurnoscu ima li za series s 60fps mod? Uradio bih preorder, al ako nema 60fps nema sanse.

2 Likes