Hitman


[SIZE=3]
[/SIZE]Platforma: Xbox One, PS4, PC
Publisher: IO Interactive
Developer: Square Enix
Release Date: 11. 3. 2016
Zanr: Stealth, Action-adventure
**[SIZE=6]PRICA

**[/SIZE]Igrac igra kao Agent 47, vrhunski placeni ubica treniran od malih nogu da postane savrseni ubica. U ovoj igri Agent 47, kao i u prethodnim delovima, eliminise mete sirom sveta za novac. Te mete su uglavnom tajkuni, mafijasi ili politicari.Ne znamo mnogo o prici ali izgleda kao da ce se desavati posle Absolution.Hitman ce biti epizodicna igra.

[SIZE=6]GAMEPLAY
[/SIZE]

Na pocetku svake misije igrac moze da izabere koja ce oruzja poneti sa sobom. To mogu biti dalekodometne puske, pistolji ili jednostavna zica.Igrac ima mogucnost da od svakog svog ubistva napravi remek-delo.Igrac moze uleteti u good old fashion COD stilu i pobiti sve pa i metu a moze ispasti pametan pa otrovati meti pice ili obrusiti luster na njega.O lokaciji svoje mete mozemo saznati na mnoge nacine npr. mozemo to cuti od reportera u blizini.Ocenjivanje performansi igraca se zasniva na koliko je ljudi ubio i kako ih je ubio,da li je bilo svedoka ili kamera,da li je pronasao bonus oruzja itd…Igrac ponovo moze da se prerusi u svoje zrtve.Igra nece biti linearna kao Absolution vec ce svaki level biti kao mali sandbox koji igrac otkriva.Igrac ce tokom misija takodje biti nagradjivan gadgetima.

[SIZE=6]**SCREENSHOTS
**[/SIZE]


Evo ovo je bio moj prvi ozbiljniji tekst o video igrama (ustvari drugi posto sam jednom slucajno obrisao) ali ipak svaka kritika je dobrodosla :slight_smile:

Moze li neko od admina da ubaci poll?

Lepo si ovo odradio (uz moju pomoc naravno :3)

Počeo da igram :slight_smile:

Nadam se da je dobar :slight_smile:

Ja sam probao betu i ustedio 60$.

Nervira me mnogo sto izlazi po epizodama i u delovima… skroz nepotrebno i debilno pogotovu za igru ovog tipa

Imas posebno full igru, a epizode su za sebe.

Kako to misliš ima posebo full igra?

Možda će imati krajem godine kad izađe svih 7 epizoda, ali sada nema full izdanje igre.

Full izdanje je kao season pass, dobijaš nove epizode kako izlaze. I ono što je već izašlo naravno.

Ma da ja sam se zaj_bao, posto ima kupiti posebno za 15$ intro pack(episode 1) i za 60$ Hitman: The Full Experience, nisam uopce isao za time da je to u biti jedno te ista igra, posto me iskreno igra ne zanima.

A jedan veoma vazna informacija za one koji nisu ili jos uvek ne znaju.I za ovu igru smo u regionu sa Rusima te tako mozete ruske kljuceve bez problema da aktivirate kao za Tomb Raider.

Druga epizoda izlazi 26. aprila :slight_smile:

1 Like

Episode two is out :slight_smile: