Highlander

Konacno nam dolazi igra o ovom popularnom heroju i na konzole nove generacije.
Kako pise na shopto. igra bi trebalo na jesen da izadje i iskreno mene kao ljubitelja ovog filmskog serijala ta je vest bas obradovala.
Takodje mislim da bi igra mogla da bude pozittivno iznenadjenje (pogotovo sto nije radjena ni po jednom filmu konkretno)

Inace na ovom traileru vidimo da se u igri spominju razne civilizacije iz raznih istorijskih epoha, spominje se Stari Rim, pa Vikinzi, pa njegova domovina Skotska, pa drevni Japan i samuraji kao i moderno doba. (gde se verovatno i igra zavrsava).

Ja mislim da bi moglo biti jako interesantno kroz igru da vodimo i pratimo lik Meklauda kroz razlicite vremenske epohe i civilizacije. (Mozda bude i pomalo slicno kao Assassin’s Creed)

A i ovaj trailer sto sam video ne izgleda uopste naivno, cini se da ce atmosfera i grafika u igri biti bas na visokom nivou. Samo kad bi se malo pobrinuli da gameplay ne bude suvise repetativan (a verujem da oce ) eto nama jos jedne “bombe”

Doduse videcemo ima vremena ali zasad deluje obecavajuce

https://youtu.be/ajvOPFRubl0

Steta sto model igraca niej uradjen poput Kristofer Lambera :slight_smile:
Covek je nezamnljiv za ulogu gorstaka.
Ne znam zasto niko nepise ocekivanja o igri?
Tema otvorena pre mesec dana a nema nijednog repliya :slight_smile: ?
Iskreno se nadam da ce da bude ok igra, ali ako se sazna neposredno pre izlaska igre da je u najavi i film!?
Onda se moze ocekivati fall, zato sto sada filmske kuce(produkcije ), prvo izbace info za igru a posle se cuje da ce biti i snimljen film.
Lukavo zar ne :wink:

meni koliko se cini, tema je otvorena pre 4 dana

Moja greska zamenio sam brojeve dana za mesec :slight_smile:

Za ovu igru se znalo vec jedno dve godine i osim to jadnog teasera nije se ama nista zivo spomenulo… Da nema ovog threada vec bi je i zaboravio :smiley: