HiFi Rush

Biće, taman 50% :grin:

Ne slušaj Kratosa, biće 150% :grin:

3 Likes

Boi :grin:

1 Like

Evo referenci. Bio sam u pravu za JoJo reference :grin:.
Spoiler alert video btw

1 Like
7 Likes

3 Likes

PCGamer nek ne jede go*na.

4 Likes

Skroz realna ocena :man_shrugging:

Rečnikom jednog našeg eminentnog sportskog stručnjaka:

Klošari sa PCGamera…

4 Likes

Ma ocene i onako nisu bitne :grin:

2 Likes

Ubacili Sebastian-a i Jozef-a iz The Evil Within :joy:

Inače igra mi je top, krenuo kao casual razbrigu neku, a ispade bolja nego gomila stvari koje sam igrao u zadnje vreme. :joy:

8 Likes

Pominjao sam ih gore a nisam ni znao da su njih dvojica tribute Evil Within igrama pošto nisam igrao. A ovaj režiser reče nešto da su oni trebali biti jedan boss u igri (vjerovatno su bili malo drugačiji) ali su ih premjestili u tu ulogu pošto im je bilo previše bosseva valjda. Tako nešto reče.
Imaš njih dvojicu na više mjesta sretneš.

Završih sinoć igru. Poslije možeš nastaviti igrati ko hoće da ganja achievement-e, imaš pristupe onim vratima sa brojevima koje u prvom playthrough-u ne možeš da otvoriš. Takođe imaju neki prostori kojima možeš da pristupiš jer imaš pomagače koje nisi imao, tipa oni ulazi koje blokira vatra ili imaš mjesta gdje se tid može probiti.
Igra iz mog ugla, koji sam invalid za ritam igre je predobra i uživao sam baš u šta nisam siguran
da bi da je to kažnjavala. Ja većinu igre ono clear time imam S rank i combo imam S rank ali right timing bude 50%-60% i B rank i onda dobijem ukupni A rank. Nekad zabodem 70-80% timing ali vipe sreća nego što ja znam. Par puta sam samo ubo ukupni S rank. A gledao sam na yt lik odigra finalni boss fight na najtežoj težini koju dobiješ tek kad pređeš igru, odigra perfektno no damage, sve udara perfektno, parry perfektno. To je to, invalid sam. Hvala im što su mislili i na ovakve kao ja. O artstyle, priči i humoru neću trošiti više riječi. Zaslužili su sve pozitivne kritike koje su dobili.

3 Likes

Krenuo sam i ja danas aktivnije da igram igru. U borbama uzimam A, B, S score ali na kraju stage-a overal mi je C ili D. Pa sam dosta vremena provodio u trningu da upraksam combo poteze. Odlicna je igra ali me frustrira sto ne mogu uzeti najbolje rezultate na kraju levela. Mozda je zato sto igram na hard, ali definitvno treba se vezbati da bi bio odlican.

1 Like

Svaka smrt ima ogromni negativni utjecaj na finalnu ocjenu. Imat ćeš sigurno bar B ili A ako ne izgubiš nijednom tijekom svakog levela. Drži heal ability na jednom slotu, ne dovršavaj beat hit ako vidiš da se neprijatelj sprema napasti i nećeš imati problema. Ako zagusti možeš uvijek učitati checkpoint pošto se to ne odražava negativno na konačnu ocjenu.

2 Likes

Hard life bro :grin:

Pre jedno pola sata sam krenuo, tek sam sreo mačku i za sada je vrhunska zabava. Ima taj neki arkadni šmek, samo čekam lokalnog Cigu da mi dođe iza leđa i kaže “Bato, o’š mi daš život da ti pređem kraljicu?”

3 Likes

U boga mi na svaki level zaginem par puta a najvise iz razloga sti hocu da uhvatim combo beat. Uvek ih tucem uz ritam, nikako drugacije. Pokusavam da budem raznovrstan i sto vise da kombinujem combo poteze, ali ocigledno nisam dovoljno dobar pa ne znam da prepoznam trenutak kada je vreme za combo beat atack a kada za odbranu

Ja koji se nalozim da odradim sve za S kad krene sorka i oni koji me izudaraju na startu i na moje gluposti.

2 Likes

Ja sam sad u fazonu, ako za bilo koju stavku dobijem S = The Gamer™

2 Likes

Što je najjače ja u toku šibanja i dobijam ocenu S. Kao malo S ovamo, S onamo i na kraju nivoa ocena B. :joy: More mrš i gitara i mačka i sve :joy::joy: Šalim se, ne reagujem tako jer mi je kul igra i za sada ne obraćam mnogo pažnju na to ali ovo mi kao u srednjoj školi kad mi nastavnik kaže kako sve dobro radim i zaključi mi dvojku :joy:

5 Likes