HiFi Rush

Pa combo lista ti je uvek dostupna kroz meni…

1 Like

Da to je okej, ali nije mi dostupno na prvi pogled pa moram stalno da se podsecam. Moza i naucim posle par sati, nije iskljuceno.

1 Like

meni se bas svidja

5 Likes

Veliki pozdravi za boss fajtove u ovoj igri. Svaki boss fajt je totalno drugačiji i od igrača se traže različite stvari da bi pobedio borbu. Nije klasičan boss fajt gde je neki mega jak lik i ti trebaš u fajtu da ga pobediš. Ovde su zaista unikatni. Zanzo mi je jedan od najgotivnijih zlikovaca za sada kao i sam način na koji se on savladava. Savladao sam i Korsicu do sada i jedva čekam da vidim šta su devovi spremili za ostale boseve. :v:

2 Likes

Trenutno sam na 7. levelu i jedino što mi zasad fali su raznovrsnije lokacije. Jasno mi je zašto je tako s obzirom da je cijela priča rušenje korporacije, ali opet bih volio malo više eksterijera kao na početku. Tko zna, možda i bude.

Ja zabo ne mogu dalje,stigao sam do onog dela kada u igri otkljucavas perry opciju,tj da na B dugme odbije napad,i j… me onaj poslednji robot sto ima jaci armor,uspem da pogodim njegov ritam kad se branim,ali nakon toga kad treba da pogodim tacno onaj krug za finalni udarac,nikako da uspem,stalno me vraca iz pocetka :frowning: zaginuo bas tu 4,5 puta,sad sam na ladjenju,videcu sutra da probam ponovo.

1 Like

Kažu da stisneš B malo pre nego što se krugovi poklope.

1 Like

Mene već malo počinje da smara to pritiskanje dugmića kada mora da se pogodi određeni patern.

1 Like

Ja mislim da sam ja jedini lik na forumu koji voli quick time event u igrama :sweat_smile:. Ima ih sve manje u zadnje vreme i baš mi nedostaju.

Ne sme :grimacing:

1 Like

Miki voli Japan, al ne voli Sony :grin:

1 Like

To nikad nisam rekao. :slightly_smiling_face:

Miki ne sme da razočara ponosnog vlasnika foruma :joy:

1 Like
6 Likes

Aaaaaaand… It’s done. Odlična mjuza u finalnoj borbi, banger što se kaže. Igra je 10/10 i definitivno mi je jedna od najboljih ikada.

6 Likes

Dobar intervju. Neko ovdje reče da mu se svidio Zonzo boss fight. Zanimljivo je da je to malo sprdnja na development igara. Vječna bitka između kreativne slobode i budžeta.

2 Likes

Taj sam :grin:
Zanimljiv je ceo taj boss fight jer je dosta drugačiji od uobičajenih boss borbi na kakve smo navikli. Da ne pričam da je presmešan način kako je poražen tj da je bankrotirao kada se situacija zahuktala :joy:.
Inače pored referenci koje si naveo, rekao bih da je za njegov stance korišćen JoJo Bizzare Adventure reference. Ko je gledao dotični anime verujem da zna o čemu pričam.

1 Like

Uspeo sam da se iscupam nekako,ni sam ne znam kako,teram sad dalje,i dalje vozi igra bas lepo :slight_smile: Javljam se kad zabodem opet negde,pa da iskukam ovde,lakse mi bude :joy::joy::joy::joy:

1 Like

Ja baš pre neki dan listao katalog i naleteo na ovo, pa odustao kad sam video da je ritmička igra. Što je baš neobično obzirom da kao sviram bubanj :grin: Stavljam na skidanje, nadam se da će biti bar 50% od ovoga što pišete :grinning:

1 Like