Hej narode, ja sam nov...

Hej narode ,ja sam nov ovde. Kao prvo pozdrav svima ,drago mi je sto sam se prikljucio ovakvoj zajednici :smile: Kao drugo da li bi neko od vas mogao da odvoji malo slobodnog vremena i da odgovori na par mojih pitanja u vezi konzole PS4 Pro. Hvala svima unapred :smile:

1 Like

Dobrodošao i slobodno pitaj šta te interesuje, verovatno ćeš dobiti odgovor nakon nekog vremena.

Dobrodosao!

Hvala na dobrodoslici :smile: Pa ovako kao prvo zanima me kome bih mogao da se obratim u vezi kupovine i da se raspitam sve sta me zanima o kupovini ,takodje i da pohvalim cene konzola i ostalih stvari :smiley: Obzirom da sam od skorije probao konzolu i ostao sam zapanjen ,zanima me koju konzolu bi mi predlozili ,razmisaljam o PS4 Slim i PS4 Pro ,takodje da napomenem da bi mi to bila prva konzola ,takodje uzmite u obzir kupovinu novog TV-a. Budzet je nekih 115.000 dinara :slight_smile:

Hvala :slight_smile:

@Ron1n PS4 Pro oko toga se nemas sta razmisljati…a za kupovinu konzole i novoga TV-a(u XBR Shop) se obratis clanu @ninja .

Za svu kupovinu se obrati članu @ninja i pogledaj ovaj link: http://www.xboxrepublika.com/shop/.

Hvala vam ! :slight_smile: I jos ovo me zanima ,gde bih mogao naci jeftinije igrice ,primetio sam da ima i ovde ali samo Uncharted: A Thief End ,da li imate neki predlog u vezi ovog pitanja ? Inace hvala vam puno :smile:

razmenaigara.com je najpopularniji sajt kod nas za nabavku igara za PS4.

Hvala ti :slight_smile: