Hearthstone

Ja eto uglavnom skupljam pare, ne trosim ih ni na sta osim na arenu. Kupio sam samo jedan ili dva packa, na samom pocetku. Racunam da se Arena na duze staze vise isplati, posto obicno dobijes pack i nesto novca, ma kako da ti je islo. Ovih dana obicno igram ranked, a arenu povremeno, kad se osecam posebno hrabro.

Sve vise mi se svidja igranje na ipadu - malo secne tu i tamo, ali je udobnije i nekako si blizi desavanjima.

Bio sam na korak od 14-tog ranga, medjutim Ysera se isprecila da mi pokvari planove. Sto je najtuznije, obe ovce sam jos imao u decku, al me nije htela sreca. 12 healtha je jako tesko spustiti, dok sam se ja izborio s tim, protivnik je vec dobio 2-3 jake dream karte i mogao sam samo da se slikam. Sve cesce gubim samo zato sto protivnici bacaju te skupocene azdaje.

Malo mi je bedak sto legendary minioni vec postaju normalna pojava tako nisko na rang listi. Nadao sam se ravnopravnijim partijama barem jos par nivoa. Kao i uvek, nadu mi daje dobri stari Trump, koji eno samo sto nije dostigao legendary rank (mislim, odavno je zavrsio s tim, al ja tek sad gledam na yt) bez ijedne legendary karte. Ako moze on do vrha, mogu valjda i ja jos koji nivo vise.

Da ne bude da se samo zalim, moram da priznam da ranked play pruza najzanimljivije mecheve - sem neprijatnih izuzetaka, skoro sve partije su bile izjednacene, gde finese (ili sreca, desava se) odlucuju pobednika.

Stigao sam do 11-tog ranga, ura. To je daleko bolje nego sto sam se nadao. I to sa mojim skromnim Mage deckom, bez ijedne legendary karte. Neki kazu da je pred kraj sezone/meseca lakse popeti se uz rangove zato sto su svi eksperti vec otisli gore medj’ legende. To ima smisla, ali ne umanjuje moj osecaj dostignuca. :slight_smile:

Kao i obicno, sad se plasim da nastavim jer ce pre ili kasnije da me strefi losing streak i da se srozam opet nanize. Ah, Hearthstone, tako si divan, a stresan.

Koristim ovu priliku da opet apelujem na forumase da igri daju sansu, divna je. :slight_smile:

Ja sam dogurao do 16 i tu je kraj. Sad obicno quest-ove ganjam jer nemam bas vremena puno. Da je dobra igra, dobra je. Da se zivciram…auuuu xD

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ja sam tek od juce krenuo aktivnije da igram Ranked, do sad sam dogurao do 22 sa Mageom, s obzirom na to kako je bilo u početku, to je odlično. Preradio sam deck, sad sakupljam za jednu kartu koja kosta 400 Arcane Dusta, i nakon nje, sakupljam za neki Legendary, ostalo sam napravio tako da mi sad mnogo bolje ide :slight_smile: Treba da vidimo da odigramo još jedan meč, da vidimo kakav sam sad :smiley:

Bogami postao si daleeeko nezgodniji. Imas zanimljiv stil, vrlo agresivan. Da nije ta karta od 400 dusta mozda Pyroblast? :smiley: U obe partije si dosta brzo potrosio ceo hand, pa si onda bio osudjen na top-deck - mozda je to znak da ti treba dodatni card draw.

Mada realno, ne znam sto ti uopste dajem savete, samo osiguravam svoj eventualni poraz! :smiley:

@Nemesis
Au, pa ako si dotle dogurao, onda mora da nisi los! Morali bi vec jednom da odigramo koju.

Ma jok, nije Pyrobast, već nešto mnogo korisnije za mene i karte koje nisi imao priliku da vidiš :slight_smile: Kad sam igrao sa tobom nisam imao nešto sreće sa kartama, ali sad sam igrao Ranked, 4 pobeda zareom, sa Rank 22 na 19, fali mi jedna pobeda za 18 :slight_smile:
Sad sakupljam zlato da se oprobam malo u areni, mahom sam zlato koristio za Packove, i sad sam se kolko-tolko obezbedio po tom pitanju, ali mi ostalo samo 5 Arcane Dust :smiley:
Ali je bilo gusto, koliko ti ostalo? U jednom meču 9, a drugom 2 beše? :slight_smile:

Tako nekako. :slight_smile: Znaci jos nisam ni video sta sve imas u decku? Auh.
Svaka cast na 4 pobede zaredom, to je lep win streak.

Pa zar si sumnjao u mene? Sutra igramo, veceras sam zaglavio pa ne mogu ali sutra se sibamo. Demon me razvalio, rastocio, rascevrnuo tako da… :slight_smile:

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

E, al to je još bilo sa deckom iz bete, sad tek da vidiš :slight_smile: A i ti si se verovatno ustalio i navikao :slight_smile:

Moj stil igre je suzdrzan i dosta spor. Demon je maksimalno agresivan, jedva se stabilizujem. U obe igre juce sam samo cekao da top-deckuje fireball ili neki charge minion, bio sam vec jednom nogom u grobu. Obojica magevi, a potpuno drugaciji pristup i tempo. Fascinantno.

Jednom cu probati shamana malo da razvijem. Svidja mi se kao klasa, al’ falice mi mageov hero power, toliko je prokleto koristan.

Shaman je mnogo spora klasa, i mnogo se oslanja na njegove toteme, pogotovo da mu iskoci onaj Taunt totem, a nakon njega onaj Heal totem. Ta kombinacija može u početku biti jako dosadna. Još ako u trećem krugu pozove onog Chieftana koji povećava napad ili Broken Sun Clerica i stavi na totem…
Probao sam sve klase, ali mi je Mage nenadmašan, ne samo zbog Hero Power, već i zbog magija i kombinacija koje se mogu izvesti sa njima. Ljudi kažu da nema Magea u Ranked, a u 60% sam naišao na Magea, oko 30% na Huntera, ostatak je podeljen između ostalih.
Mnogo me nervira to što ima dosta ljudi sada sa po 2-3 Legendary karte. I neke su baš OP. Recimo, neki Lord Jaraxus, ili tako nešto. On ti ubije heroja i zauzima njegovo mesto. Ima 15 HP i ima 8 napada sa po 3 štete, a Hero Power mu je da poziva Inferno Goleme koji imaju 6/6, i to i dalje košta samo 2 mane…
Sva sreća pa sam imao kombinaciju i spasao se, inače bi me ojadio.

I ja mislim da je mage odlican, ima odgovor na svaku situaciju. Al’ kad eksperti kazu, znaju valjda o cemu pricaju. To sto si nailazio na toliko mageva je normalno u nizim rangovima, skoro potpuno nestanu kako budes isao na gore. A da, jadan je osecaj kad na 18-tom rangu protivnik zaredja tri legende, al’ zato bude ekstra slasno ako uspes svejedno da ga sredis.

Odigrah sada malo Arenu, dve pobede sam uspeo da pokupim sa Druidom. Interesantno je to da nema onaj limit koji kaže da možeš da imaš samo 2 kopije neke karte. Ja sam imao 4 ona Call Of The Wild i u svakom meču sam počeo sa jednom ili dve u ruci :slight_smile:
Takođe sam imao sreće da dobijem kartu koja mi je trebala za Mage Deck, i to još zlatnu :smiley: Kao i 50 Arcane Dusta, pa sam napravio još par Spellova. N00dle, sad ćeš tek da vidiš šta sve imam u decku :devil Samo još da imam sreće pa da mi padnu prave karte u pravom trenutku :smiley:
A počeo sam sad da pravim i Paladin Deck, zbog karata koje sam dobio za njega :slight_smile:

Pozdrav za sve koje igraju, dodajte i mene da vidim kako stojim. Nikolu, aka
Nemesisa nabijam svako vece po 3 puta, jos je zelen, ali vidi se neki sitni napredak :smiley:

Inace igram priest-a, prvenstveno zato sto je jedna od najzabavnijih ali i najlosijih klasa u igri sto se tice ranked igranja( miracle rogue, aggro warlock, miracle shaman anyone ? )

username : gr4ndm4st3r#2685
server : EU

ocekujem bar nekog :smiley:

Em je ovaj momak troll em igra s troll likom. To vise zivaca izgubim s njim nego bilo sta drugo xD Brat moj…dodajte ga pa se zivcirajte i vi :wink:

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Evo dodacu ga. Al’ mrzim Priestove najvise. Totalni su trollovi, sve karte im sluze da zivciraju protivnika. Uvek mogu da unfriendujem, zar ne? :wink:

@demon
pocinjem da se plasim naseg sledeceg susreta. :smiley:

Priestovi deru, tu nema rasprave. Ako mogu i reci da su i naj preteranija klasa u HS. Ipak volim da igram sa njim i da koristim enrage minione, jako zabavan kombo.

Dodao sam i ja :slight_smile: A n00dle, nije tako strašno :slight_smile: Ipak nisam još nabavio Pyroblast ili neku Legendary kartu :smiley:

Hehe baci pogled na statistiku ( liquidhearth, hearthstats ) pa ces uvidjeti da je priest pri dnu i po koristenju i pobjedama.

PS Enrage minioni i ne rade bas dobro sa priestom jet se napad resetuje ako ih heal-as. Sigurno mislis na gurubashi berserkera, ali to nije enrage.