HD za JTAG/RGH XBOX Slim konzole

Imam XBOX360 Slim konzolu i na njoj interni HD od 4 GB.Hteo bih da povecam kapacitet HD-a i da kupim neki HD za ovu vrstu konzola.Imam JTAG/RGH konzolu i externi HD od 750 GB ali mi treba i neki itnerni HD veceg kapaciteta na samoj konzoli…Posto nemam iskustva sa ovakvim HD-ima jel moze mala pomoc vezana za njih u smislu:
gde se povezuju ovakvi HD-ovi na konzoli,
da li pored samog HD ide i neka dodatna oprema-neki kabl za povezivanje ili slicno,
kada se povezu da li imaju svojstvo osnovnog HD-a tj internog HD-a ili ih konzola vidi kao flesku?
Hvala na pomoci unapred!

mozes da stavis bilo koji 2.5" sata HDD, naravno, sto veci to bolji

Momci hvala na brzom odgovoru! Ja bih da kupim vec postojeci HD za Slim konzole i pitanja me zanimaju iskljucivo za ovakvu vrstu HD-a.Hvala u svakom slucaju!!!

Sta znaci “vec postojeci”? Mislis na originalni? Ako mislis na originalni, samo ga ubacis u konzolu i cepas.

Da na taj mislim ali neznham gde u konzolu i sto je jos bitnije da li ga konzola onda vidi kao interni HD ili kao flesku?

Vec sam ti rekao da ga vidi kao interni. Imas poklopac na konzoli koji se skine i ima rupa u koju se utakne HDD. Ako budes kupio originalni HDD, sigurno ces imati prikazano sve u slikama u samom uputstvu, a sigurno ima i klipova na YouTube.

Hvala jos jednom,you are the BEST!!!

Pozdrav, ja imam slican problem, ovako imam jtag konzolu i ubacio sam hdd od 500 gb i pisalo mi da je unformated ja pretisnem i formatiram normalno i dobijem negde oko 460 gb, ali sad nemogu da pokrenem konzolu preko fsd-a i nemoze na kompu da mi prepozna hdd ni sa USBXTAFGUI_v44 ni sa modiom a ni sa Xplorer360, i nemogu nikako sve ove fajlove sa starog hdd-a da prebacim na njemu, jednostavno ne vidi hdd, a na xboxu vidi ali samo u default meniju a kad stavim stri hdd i pokrenem fsd on mi isto ne vidi hdd od 500gb :). Ako moze neko da mi pomogne bio bi mu zahvalan

Napravi novu temu!
Kao sto vidis tvoje pitanje nema veze sa njegovim, krsenje pravila upadas u tudju temu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot