Halo Infinite Technical Preview 29. jul - 1. avgust

vise sam cucenjeva uradio nad tvojim mrtvim telom u bf4 negu u svim ostalim igrama zajedno

4 Likes

Sta sam upravo procitao. :roll_eyes:

Naravno bitno je naglasiti, ako osoba lepseg pola radi Tea Bagging, onda se to zove Clam Slam… :joy:

Dobro dosta od mene za danas na ovu temu. :joy:

2 Likes

Bitno je razjasniti da određen broj ljudi nebi bio zatečen :wink:

Sta ti sad smeta/smesno? :roll_eyes:

Da stvarno ubace ovo za botove, bilo bi genijalno :joy: Ja bih se smejao :joy: Inače u Apexu kada se igra arena mode 3x3, pa to pršte mošnice na sve strane nakon svake partije. Najjače kad oboriš lika i dođe njegov saigrač i obori tebe i onda ovaj prvi kao ustane i teabag-uje mene… Jaooooo… Pa znači sve resurse što imam u toj partiji ću da potrošim samo da njega uništavam iznova i iznova do kraja meča. :joy: Ne radim to prvi, ali kad meni neko uradi par puta, vala ne ostajem dužan. I kamperima sa snajperima i sl, njih isto čašćavamo sa par šoljica čaja. :joy:

3 Likes

Lele pa znao sam za to ali nisam imao pojma da se tako zove. Brate pa u swbf2 i Apex su rasturali u tome. :joy:
Nisam ja nikakav gamer, ni osnovnu kulturu ne poznajem. :rofl:

Jedna od bedastijih stvari sigurno, al’ ne secam se nesto da je bila stvar u CS-u ili Kvejku? Prema ovom tekstu, izgleda da jeste. Samo ne znam u kom sam ja paralelnom univerzumu ziveo. Moguce da je trend “dosao sa zapada” malo kanije sa jutjubom, dok smo mi tada jos ziveli blazenom neznanju. Sem tebe koji si sigurno tu sjajnu tradiciju pokupio iz stranih casopisa, mora biti. :smiley:

saznajem stvari o clanovima ovde koje nisam hteo da saznam :joy:

Ma nije to što mislite, to je samo malo čučnjeva i zagrevanja za sledeću rundu. :joy: Klasično sportsko razgibavanje. :joy: