Halo Infinite Multiplayer | Season 5




Slike iz kampanje in-game, uticajni likovi u community vec igraju, imaju early access…

7 Likes

Moras naravno prvo da pokupis, to je pick up, isto kao i oruzja.

@xX8Lampard8Xx

1 Like

Ovaj prati xbr, to sam pre 2-3 dana pisao ovde :smile:

1 Like

И ја сам на боксу чекао дуго пар пута.
Једном 7 минута.

Da igram kao nekad pa ajde, ali sad nemam snage nakon radnog dana. Ni na PS4 se nisam izigirao kao čovek, prešao sam… 4 igre za 3 godine. Samo bi sakupljao prašinu. Al ko zna.

Pa sta radis, gde radis :smiley:

Haha, nije zub nego duh bre :joy: :joy: Inace taj nft, to moram da probam. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Like

Ma zezam se, skontao sam da je duh… Nakon par sekundi. :grinning:

1 Like

Performance mod je 60 i na S-u, ne znam kolika je razlika izmedju modova.

1 Like

Bolje radi nego na series X :flushed:

3 Likes

Ja vise ne koristim Grappling Hook u Infinite jer nisam dovoljno pametan da ga koristim :smiley:

3 Likes

Slicno sam i ja udario u stativu prvi put :joy: Do skoro nisam znao ni na koje dugme se koristi. :joy:

Pa izlazi tek 9. drecembra. Kontam tamo negde početkom decembra da je otvorimo za kampanju a ovaj da bude za multi.

Glede previewa, svi su pozitivni u vezi kampanje. Drugar je u Forge Councilu i dobio je preview verziju igre, igrao kampanju i prezadovoljan je. Posebno Zeta Halo i istraživanje prstena je magija.

2 Likes

Jel bilo neke reči o dodoavanju novih modova i mapa? Mnogo mi se javila želja za Infection i Griffball nakon jedne lude partije Oddballa.

Hm, istraživanje Zeta Halo prstena i igranje side missions otključava armor kozmetike za multiplejer koje se samo mogu dobiti u kampanji. Razlog više da se ne igra samo main story.

3 Likes

Bilo i pre, i još par igara to ima.

Sto je super, samo se nadam da ce biti neki normalni armori a ne samo ono da popune mesto, neki krševi.

@daemonkiller92 bice, ali naknadno tek. To ti je ova fora modernih igara, iseku ti content koji je morao da bude na launchu tu, pa ti posle daju kao dlc-eve i ti treba da si srecan :smiley:

Pa ako žele da ljudi kupe kampanju zbog njih, onda će morati da se potrude da budu zaista vredni toga.

Ranked je tuzan uvek neko lefta partiju :triumph::triumph::triumph:
Upao u P4

1 Like

Leaveri su najgori ljudi. Barem neka ostanu u meču a ne da budu toliki gmazovi da upropaste ceo tim napuštanjem

1 Like

Ne postoji neki privremeni ban za one koji livuju ranked?