Halo Infinite Multiplayer | Season 5

Da, video sam da je oisa Junyszek na twitteru. Te promene pocetne ce biti kerov k…

Ali ajde bar malo hotfix da izbace, sredicd oni to do kraja.

Al kakav si spin majstor nema dva takva :joy:
Gde su game modovi pedja??? :joy:
I koliki ti je honorar od 343i?

@ph1beropt nema ni u custom games, a nema ni forge da narod napravi sebi kad oni vec nece

1 Like

Samo sam preneo šta su rekli, sva kritika je na mestu. Trenutni progression nije zabavan, posebno što više napreduješ manje si motivisan da “odradiš” sve što treba.

Sve je ovo bila primedba još od flightova i sigurno su znali da će ljudi i dalje zahtevati promenu ili im se neće sviđati. Što brže to srede - to bolje, pitanje je kada i koliko.

1 Like

Trebalo je boti šala, prethodni komentar :smiley:

image

1 Like

Isti slucaj i kod mene, ne znam da li nas upari sa nekim botovima ili kako… A ja noob totalni za Halo. :joy: Zato nas protivnicki tim redovno odvali od zivota. Dzaba ja cuvam zastavu kad protrci cetiri lika pored celog mog tima i bukvalno prodju kroz nas :joy: Svi beze od lopte i zastave kao djavo od krsta, a ja cim se dohvatim za nesto od ta dva, odmah mi salju tri bombe u dzep i dve u gace za poneti. :joy:
Ali je zarazno :slight_smile:

1 Like

Halo je mnogo zabavniji kada igras sa drustvom. :slightly_smiling_face:

3 Likes

Ja probao i nzm ne privlaci me uopste.

Dajte mi kampanju:

1 Like

Jedan od nas 4 se razume u graficki dizajn i estetiku, ko bi to mogao biti? :grinning_face_with_smiling_eyes:

5 Likes

Aj sto sam operisan od dizajna, ali ja i ne znam da nadjem to da cackam toliko je lose uradjeno :grinning_face_with_smiling_eyes:

Karan oldskul :smiley:

1 Like

Bas se dugo čeka na partiju …
Iako idem na quick play po 4-5 minuta …
Jel do mene i interneta il do njih ?
Kako je kod vas ?

To nekako zvuci ekstremno, 5 minuta. Nama je uvek brzo nalazilo za sada, cenim maksimalno za 1 minut. Mada mi uvek igramo uvece, ne znam da li to utice.

bice da je do tebe, jer obicno nadje za 20-30 sekundi mec, a igra je f2p sigurno ima tonu igraca

1 Like

Posle zajebancije sa driverima sam uspeo da igram Infinite. Ajoj… Iako sam zarđao i nemam pojma kako se koriste nova oružja, barem su za mene nova, čim sam se dokopao BR i Bazuke sam počeo da derem.

Moraću da napravim klip kako je izgledalo kad sam prvi put koristio grappling hook i uleteo pravo u rupu na mapi. :smiley:

Sve u svemu, fun je. Za vikend možda sednem celo popodne da igram Halo, kao nekad.

Mislim da ću zbog ove igre morati da konačno poradim na računaru i nekom upgradeu.

1 Like

na Steam-u partija za manje od 30 sekundi…

vrati se na xbox, jeftinije je

mozda i neke horde da se bace

Jes malo konfuzno, ja sam našao u neki store i testirao da li će da mi prođe kartica in game pa sam uzeo nešto što sam neleteo čisto da isprobam. :grinning_face_with_smiling_eyes: Ovaj battle pass mi nije nešto bio privlačan jer mi nije neka posebna kozmetika koja se dobija unutar pretplate. Ali mislim da za oko 800 din može da se uzme 1000 onih njihovih poena na Arg. :slight_smile:

Zasto ti je nova profil slika zub koji ide na piknik? :joy: Jel to neki NFT? :grinning_face_with_smiling_eyes: Whats the story… to vise prilici @umnjak

3 Likes

RB. Cak ima laki Achievement, kada pokupis neki weapon sa zemlje sa hook-om.