Halo Infinite: Campaign {MT}

Nemam reči… A i ovo nisu sva oružjakoja fale.

6 meseci kasnije, 0 novih oružja, 0 starih pružja koja su prethodno bila podrazumevana.

2 Likes

Cluster Luck!
Tripple Kill!
OVERKILL!
I. AM. Speechless. :smiley:

@xX8Lampard8Xx

5 Likes

Kako je bilo lepše kada je Light Level bio tipa 30 pa sa DLC-om 40. Šta je bre ovo sad, 1600 :joy:

1 Like

Aca clutch :smiley:
Jako dobar game mode zapravo, iznenadjen sam prijatno :slight_smile:

Ne, 343 stvarno treba oduzeti Halo i to je to. Makar uopšte ništa ne izlazilo 10 godina, bolje nego oni više da se bave njime…

Krećem po 3 put kampanju ispočetka :rofl:
I sad me uhvatio gameplay, sa grafikom ne znam sta su uradili, ali sad izgleda 2 puta bolje u dolby vision od pre par meseci oduševljen sam, međutim priča, nem pojma sta se dešava, posto H5 Guardians nisam mogao svariti , nikako…
Reko da pogledam na brzinu sta sam propustio…
Kad medjutim …
Da bi uhvatio tok izmedju Halo 4 i Halo 5…
Zar knjige i podnaslovi igre ne služe samo da prošire univerzum igre ?
Nego su resili da direktno utiču na glavne naslove i vodeće likove wtf 343 nije čudo što je većina igrača koji su odigrali npr. samo master chief collection zbunjena …

Ja nisam još ni prvi put igrao,čekam godinu dana da to ispeglaju

Meni je za sada skroz ok, grafikom sam oduševljen… Moram opet ponoviti :grin:

1 Like

A couch coop? :joy:
8 meseci kasnije, beta za coop😂

We learned our mistakes from Halo 5.

U kom Halo je zadnji put bio couch co-op, Halo 4? Iskreno pitam, ne znam 100%.

Pa da, Halo 4. I MCC ako ga računaš a zašto da ne. U principu samo ga Infinite i 5 nemaju. A infinite cak nema ni na launchu coop nikakav.
Ja sam u fazonu ostavila me cura pa je svuda blatim na sva usta :joy:

U takvom smo odnosu ja i Halo trenutno…

1 Like

Realno, možeš na prste nabrojati igre koje imaju split screen. Mislim, jeste couch co-op deo Halo dna, ali su se vremena promenila, svaki co-op je ionako online. Zadnji put sam Halo couch co-op igrao u Halo 3. Posle toga zadnji put co-op Halo 5 koji je bio online. Nije baš nešto falilo to što je online.

Drugim rečima, bitno je da ima co-op, a to što nije split screen nije neka stavka.

Ima dosta ljudi koji Halo kampanju igraju kroz co-op. To je od prvog Halo preraslo u tradiciju, zato je bilo i toliko buke oko toga kada su objavili da je neće biti na launchu. Mene isto zabole, ali imam drugara koji se žešće skenjao jer je sve Halo igre do sada igrao sa svojim drugarima tako. Njemu ne smeta što nema split screen, nego što nije bio co-op uopšte.

Halo co-op je nekima veći užitak od soliranja i sigurno će biti dosta ljudi koji će se vratiti da okrenu igru još koji put na ovaj način, jer većinu misija možeš odratiti na stotine načina pa će se probati. Priča je bitna prvi put, sve posle je zajebancija ili takmičenje.

Izgleda da cu je ja i prvi put preci u coopu, bas cekam taj patch.

“Former Bungie director joins 343 Industries to work on Halo Infinite | Windows Central”

1 Like

opa :slight_smile:

1 Like
2 Likes