Halo 5 - #HUNTtheTRUTH

Odlicna epizoda mozda najbolja.Pogotovo na kraju verovatno ce da ga jure ovi iz ONI posto je uploadovao sve kako i jeste.Ovih 5 epizoda su samo zagrevanje za nesto vece koje je zagrevanje za Halo 5

EDIT: onaj douchebag na kraju mi zvuci kao Thomas.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Ja sam mislio da ce da ga iznenade proslavom i tortom, mozda mu je rodjendan ili tako nesto. Kad umesto toga dobio budjavi intervju i dva anestetika :smiley:

[emoji1] [emoji1] [emoji1] Tacno tako kad je dosao onaj veteran ili sta je vec svi mislili sad ce da kaze Johnove najdublje tajne kad on prica kako je jak,hrabar,odlucan i sve to sto svi znamo a ovaj Sullivan kaze super interview.
Pa posle zbog lose postavljenog pitanja dobije otkaz.Fini ljudi…

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Dodata zadnja epizoda + analiza u originalnom postu.

Definitivno najbolja epizoda do sada…

Daću ti i autogram na nju, to će vrijediti jednog dana… :smiley:

Kad krenu cesljati dopisivanja po fb? :smiley:

To, to. Kad osvanem na majicama k’o Che. :wink:

Bolje da niko ne cita neke moje postove od pre u ovoj temi, jer sam mnogo pljuvao po ovome, bilo mi je cak i tezak smor u jednom trenutku. Ali se prica toliko razvila u poslednje dve epizode (poslednja izasla juce), da sada jedva cekam sledecu.

Dodata epizoda 7.

Poslusao sam sada novu epizodu, i sve one propratne poruke koje Bendzamin ima u inboxu, i ovo postaje strava. Izgleda da je ovaj audio dnevnik namenjen ljudima koji ne igraju Halo serijal od pocetka i koji nisu citali knjige i stripove (ja sam igrao sve, ali nisam citao knjige i stripove), pa da saznaju pozadinu Spartan programa. Ja sam za ove stvari saznao nekako ranije, ne secam se da li mi je Dimon rekao, ali u svakom slucaju mi mnogo pomaze da sagledam celu pricu.

Odslusao sam 7 i 6 epizodu odlicne.Ne mogu da naslutim sta ce da usledi.

Osma epizoda je odlicna, postaje jako uzbudljivo i napeto, i ima mnogo preokreta. Halo 5 ce da bude epska igra.

Dobro si me podsetio, odslusao sam epizodu, ali sam zaboravio da nakacim u prvom postu.

Odlicna je i ova epizoda.

Halo 5 me sve vise zabrinjava odkad sam odslusao osmu epizodu Mind****

Zasto te zabrinjava? Sve vise mislim da ce Halo 5 biti najbolja prica od svih Haloa do sada.

Ma ne zavrinjava me to Halo 5 ce biti verovatno fps godine nego Sta ce se desiti Sa Master Chiefom.

Џизуз факин Крајст, izasla deveta epizoda. Ovaj audio dnevnik je jedna od boljih stvari vezanih za gejming koje su se desile ove godine. Kako glumi ovaj lik sto daje glas Bendzaminu, neverovatan je! Kakva prica, ne mogu da docekam sledecu epizodu. F*ck the ONI! Koliko se secam, rekli su da ce ovaj dnevnik da ide do E3 konferencije. Posto je Xbox E3 konferencija zakazana za ponedeljak 15.6., to znaci da ce poslednja epizoda izaci 14.6., tj. ima jos 3 epizode.

Evo ga, deseta epizoda… @Wahad i @Milan89SD se zale da niko ne pise, a ja moram postavljati vijesti za XO :stuck_out_tongue:

edit : sad pregledao i nijedan od njih nije napisao ni jedan jedini post u ovoj temi, a obojica su valjda veliki fanovi Halo serijala… cemu onda protest? :smiley:

Ja ne mogu da verujem da samo par nas prati ovo, i pritom ja jedini komentarisem. Prica je odlicna, i stvari su pocele polako da se razmotavaju i razjasnjavaju. Jos samo 2 epizode. Sh*t got real.

A ti zamoli Filenceta da izbaci Halo 3 za PC :stuck_out_tongue: