Halo 5: Guardians

Cudi me sto Brysi nije napravio rap.

Problem je bio, meni makar sto nisam igrao spartan ops, niti gledao cut-scene. Onda fall of reach sam odgledao tek jutros i upoznao se sa istorijom Blue tima, i ima jos par stvari da sad ne spojlujem ljudima…

A kraj je gori nego u halo2, ko ce sad docekati 2017/18 godinu…

Skini i dnevnik od Halsey, cini mi se da je dolazio u LE Halo Reach. Odlicno i lagano za citanje. Pri tome, malo se naslucuje tu i u knjizi (The Fall of Reach) kakav je ona zapravo lik i koliko je bitan igrac u tom univerzumu. Pri tome, ne otkriva ni 5% od onoga sto zna, slicno kao Cortana sada (nije ni cudo, Cortana je nastala od Halsey).

I steta je sto nemamo citavu sezonu Fall of Reach, posto su mnooogo stvari isjekli da bi smjestili u format od tri epizode od 20+ minuta.

Konacno, najveca tajna Halo univerzuma razresena!

Zbog clickbait naslova sam na sekundu pomislio da sam na blic.rs :smiley:

Hehehehe

Presao sam na lone wolf, bilo je dva mesta koja su bila posebno za******… Kraj osme misije i kraj cetrnaeste, ali sve osim toga nije bilo strasno… Priva je i vise nego odlicna, ne znam zasto ljudi kukaju, kraj epski kao i uvek… Same misije su i vise nego dobro zamisljene a i odradjene… Igrao sam mp i od bete nije mnogo promenjen, tako da sam se odmah uklopio…

Ja sam na devetoj misiji na heroic i bukvalno do sada sam samo dva puta morao da stanem i malo isplaniram sta i kako. Krivo mi sto nisam odmah na legendary krenuo.

Ja jedini problem koji imam u vezi se igrom je motion tracker, 18 metara je suvise malo pesebno sa ovakvom brzinom igre, u beti je bilo na 30 metara, nadam se da ce to brzo da promene, makar na 25 metara…

Da li sam ja jedini koji ce igrati na regular? :smiley:

Neko rece da kampanja traje 5 sati. Bull****, mozda neki speed run na normal.

Da uzivas u halo ne mozes da je predjes za toliko kratko pa ne znam, neka fora ko dark souls predjes a nista ne znas o igru. Lose

Presao kampanju, trebalo mi je nekih 10-11 sati na heroic. Sta reci, epic. Najveca zamerka sto nema theater mode za kampanju, nadam se da ce to ispraviti kroz neki update.

Stigao mi je Halo 5 updateuje mi se trenutno :slight_smile:

Presao prve 4 misije i za sad mislim da je ovo najbolja Halo kampanja konacno imam osecaj da ucestvujem u interplanetarnom ratu.Ogromna bojista.Cak mi ni AI ne deluje toliko glupim.Jedina zamerka za sada je to sto moras biti veliki Halo poznavalac(taj sam na svu srecu)da bi skontao pricu.

A multiplayer pogotovo Warzone je ludnica ne secam se kada je bio poslednji put da sam imao ovoliko zabave u Halo-u nije kao BF da pola sata setam mapom i iz dosade pucam u avione ovo je ludnica borba na svakom koraku pogotovo mi se svidelo sto su Bossovi ubaceni pa kad ih ubijes odmah se popnes tipa na 1 2 mesto.Breakout je kratak ali zato veooma zabavan.

Završio juče kampanju, na Normal ali je potrajalo na par mesta. Za AI sam skontao da je bolje davati im naređenja da ubijaju bliže neprijatelje jer ako im zadam da unište nešto što je dalje, oni otrče iza enemy lines i bore se tamo, često zaginu. Sve u svemu, jedna od boljih Halo kampanja, intezivna, raznovrsna i dinamična. Nekako sam se nadao da ćemo dobiti novu vrstu protivnika ili nagoveštaj istih, ali ništa na tom planu.
I dalje nisam primetio probleme sa grafikom, naprotiv, šta je 343 uspeo da uradi na XO i to na 60fps jer remek delo. Iako nisam od onih koji primećuju razliku između 30 i 60 fps, posle intezivnog igranja, osetim brzinu i fluidnost gejmpleja, posebno ako posle Halo 5 igram nešto u 30fps. Multiplayer je prezabavan, čak sam se okuražio i igrao Arenu - Team Slayer, gde ubiše boga u meni, ali mi je i dalje bilo fun. Mislim da ću se držati Warzone-a gde ovako ubog mogu više doprineti.

Jel jos nekome nece da udje u lobby?

Pre pola sata sam igrao Warzone i bilo je sve ok…

Upravo sam završio sedmu misiju. Nešto me oko zeza, pa sam morao da batalim…
Kapa dole (još jednom) za zvuk.

Juce sam ceo dan sprco na MP (neplanirano). Definitivno najbolji Halo MP do sada.

Zavrsih kampanju na normal…O moj boze bice jos Cortane heh.Ovo je po mom misljenju najbolji Halo IKADA.Kampanja nije mnogo bolja od ostalih rekao bih da je isti kvalitet ali MP je zaista vanserijski.Jedine mane su sto je prica previse kompleksna i zato sto ima premalo MC-a.Kraj je ok nekako je sra*e a ujedno je i epic vec nam se nagovestava Halo 6.

Ocena 9/10